به طور کلی چابهار مراکز تجاری و بازارهای سنتی زیادی دارد. طراحی داخلی و بیرونی این بازار واقعا چشمگیر است و از طرفی نزدیکی آن به دریا نیز باعث شده است گردشگران زیادی به این بازار جذب شوند. در درگهان بازارهای زیادی همچون بازار دودلفین بازار نصب بازار اطلس بازار زمرد بازار صدف بازار نور و … میان معرفی بهترین بازارهای قشم و درگهان باید به بازار دودلفین درگهان اشاره کرد. در این مجتمع هم مانند اغلب فروشگاه های کشور باید مراقب اصالت کالاهای خریداری شده باشید. برای بازدید از کوه ها باید دل به جاده زده و در همان حوالی کمپ بزنید. در بین دشت کهیر و تنگ و در ۲۰ کیلومتری روستای کهیر در مسیر جاده تنگ گالک به فاصله چند کیلومتری سه تپهٔ کوچک گلفشان به ارتفاع ۱۰-۲۰ متر وجود دارد که دو تای آنها همانند تپه بوده و از چندین سال پیش غیرفعال شدهاست و سومی شکل یک آتشفشان در حال حاضر فعال میباشد و از دهانه آن گل سرد طوسی رنگی تراوش میکند. درباره امنیت جاده سرباز و جاده خاش ممکن است که حرف هایی شنیده باشید که شما را برای طی این مسیر دلسرد کند ولی اگر در طول روز این مسیر را طی کنید هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. ​This da​ta has been done wi th t he ​help  of GSA C᠎on tent  G en​er at​or DEMO!

زبان چینی از جمله زبان های زیر گروه رشته زبان است که در سال های اخیر به دلیل داشتن افزایش تقاضا برای آن ما این مطلب را به بازار کار رشته زبان چینی ، دانشگاه های دارای رشته زبان چینی، رتبه قبولی رشته زبان چینی و حوزه های فعالیت زبان چینی اختصاص داده ایم، تأخیر انتخاب رشته و شغلی شما با دیدی روشن تر جهت دهی شود. اگر به دنبال برند باشید که بازار دو دلفین هم برند پیدا میکنید هم قیمت مناسب، اگر به دنبال خرید عینک برند هستید یا لباس ورزشی میخواهید این بازار انتخاب خوبیست. با ما همراه باشید تا ضمن معرفی هتل های چابهار بهترین شیوه برای رزرو هتل چابهار با کمترین قیمت را نیز به شما پیشنهاد دهیم. در طبقه سوم نیز یکی از رستورانهای زیبای قشم با انواع غذاهای ایرانی و دریایی وجود دارد و اگر اهل فست فود باشید می توانید طیف وسیعی از انتخابها نظیر خانه برگر، پدر خوب و پیتزا هت را تجربه کنید. میتوان گفت که برای خرید پوشاک یکی از انتخابهای خوب است.

این فاصله از مرکز خرید ستاره تا سیتی سنتر را میتوان با تاکسی در مدت ۵ دقیقه و پیاده به مدت ۲۰ دقیقه پیمود. را اصل تهیه کنید و تنوع اجناس نیز بالاست. شما میتوانید بعد از بازدید از بازار چین به سمت مرکز شهر حرکت کنید و هم به این مرکز خرید جذاب بروید و هم جایی برای خوردن غذا و رفع خستگی پیدا کنید. اگر از گشتن در مرکز خرید خسته شدهاید میتوانید لحظاتی را در کافی شاپ های زیبای سیتی سنتر بگذرانید و نفسی تازه کنید. برای رفتن به درگهان میتوانید با هتل خود هماهنگ کرده و از سرویسهای آنها استفاده کنید و یا اگر به هر دلیلی میل دارید خودتان به آنجا بروید میتوانید از میدان برگ سبز در محله بازار قدیم تاکسی های خطی این مسیر را سوار شوید و به درگهان برسید. در اینجا رنگها بیشتر به چشم میآیند و مردمی را میبینید که با پوششهای زیبای خود در حال خرید هستند. لنگر دو روستای درجهان یکی از مناطقی است که هماکنون به خود تجاری جزیره قشم تبدیلشده است و اکثر کالاها از گمرک ترخیص شده به این منطقه میروند کارها در این منطقه به صورت عمده عرضه میشود.

در این بازار میتوانید لباسهای مجلسی مناسبی کنید.

اکثر کالاها از گمرک ترخیص شده و مستقیم به این منطقه میروند. این منطقه دیدنی حدود ۶۰ کیلومتر با شهر چابهار فاصله دارد و دارای مردمانی خونگرم و مهمان نواز می باشد که شغل اصلی اکثر آنها صیادی است و از این طریق کسب درآمد میکنند. Huaqiangbei که البته bei اخرش به چینی معنی بازار میده مساحتی حدود ۲.۹ کیلومتر مربع داره که نزدیک مرز هنک کنگ هم هست. غارهای سهگانه در دامنه کوه شهبازبند، حدود ۲۵ متر بالاتر از سطح زمین دو غار مصنوعی و یک غار طبیعی در کنار هم قرار دارند که این سه غار را مردم بومی “بان مسیتی”میگویند. را بیابید و آنها را هم به صورت عمده و هم تکفروشی تهیه کنید. تصور کنید به چه سختی کارگران می توانند در این مکان های تنگ و تاریک کار کنند چه رسد به اینکه توقع ابتکار و نوآوری هم از آنها داشته باشیم ! در این بازار میتوانید لباسهای مجلسی مناسبی کنید. کسانی که برای خرید به بازارهای قشم و درگهان میآیند میدانند که بندر درگهان انواع و اقسام لباسهای رنگی و زیبا و با قیمت بسیار کم پیدا خواهند کرد. اگر مراکز خرید شهر قشم بهاندازه کافی طبع خرید شما را راضی نکرده است و دوست دارید اجناس بیشتری ببینید و قیمتهای مناسبتری پیدا کنید و یا بهطور عمده خرید کنید میتوانید به درگهان بروید.