بررسی انواع شامپو کلیر زنانه

شامپوهای کلیر در حجم های مختلف موجود می باشند، با توجه به محبوبیت این شامپوها نمونه‌های تقلبی این محصولات بسیار زیاد شده اند بنابراین در هنگام خرید از اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنید.محصولات شوینده موی سر برند کلیر چابهار کاملاً تخصصی می باشد و در انواع زنانه و مردانه تولید می شوند. راه تشخیص شامپو کلیر اصلی از تقلبی گاهی اوقات بسیار سخت می شود متاسفانه در بازار شاهد ورود انواع شامپو کلیر تقلبی هستیم که نسبت نوع اورجینال آن بسیار بی کیفیت است.اما نگران نباشید، سالیکا با شماست تا تمامی محصولاتش از جمله شامپوهای کلیر زنانه را بصورت اورجینال و اصل در بازار چابهار به شما سالیکایی ها ارائه کند 🙂

 

کدام یک از انواع شامپو کلیر زنانه را بخریم؟

شاید از خودتان بپرسید، پس بهترین شامپو کلیر کدام یکی از تولیدات این برند می‌تواند باشد؟ اما جواب این سوال دقیقا و دقیقا وابسه به جنس موهایتان است! جنس موهایتان در کدام یک از دسته‌بندی‌های مو قرار می‌گیرد؟ موهای خشک؟ موهای چرب؟ یا موهای نرمال دارید؟ کافی‌ست جنس مویتان را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب شامپو را برای خودتان داشته باشید. زیرا شامپوهای کلیر محصولاتشان را متناسب با جنس موها تفکیک کرده‌اند و برای هر نوع آن محصولات مفید و باکیفیتی را در نظر گرفته‌اند.

نقاط قوت شامپوهای کلیر زنانه

کلیر همواره سعی دارد با ارتقاء کیفیت فرمولاسیون شامپو های خود انعطاف پذیری اش را افزایش دهد. نقطه قوت طلایی دیگر شامپوهای کلیر این است که به طور موازی هر محصولی با هر خاصیتی تولید شده، همزمان در دو بسته‌بندی برای خانم‌ها و آقایان قایل استفاده است. به عنوان مثال شما در لاین شامپوهای ضد شوره برند کلیر، دو بسته بندی متفاوت و مجزا خواهید دید که روی یکی نوشته شده For Women (برای خانم‌ها) و روی دیگری نوشته شده For Men (برای آقایان)