مقبره سید غلامرسول در پنج کیلومتری شمال غربی چابهار قرار دارد. را در این منطقه حفاظت شده قابل مشاهده هستند. این صنایع دستی سفالی شامل کاسه، بشقاب، قندان، قوری، گلدان، کوزه و… اما بازدید از بازار سنتی تهران که محدوده ای چند هکتاری از خیابان پانزده خرداد تا خیابان مولوی را شامل می شود و گفتگو با تولیدکنندگان و کسبه بازار حتما ما را در یافتن جواب کمک خواهد کرد. حتما با خود فکر می کنید نوسان قیمت مواد اولیه باعث شده تولیدکنندگان به فکر ذخیره نخ باشند از این رو تا توانسته اند نخ انبار کرده اند. البته رسانههای دولتی چین روز سهشنبه به نقل از رئیس گروه اورگراند گزارش دادند که روزهای تیره و تار این گروه به زودی به پایان میرسد. اورگراند (Evergrande)، یکی از بزرگترین هلدینگهای بخش خصوصی چین، روز چهارشنبه با انتشار بیانیهای مطبوعاتی اعلام کرد که مذاکرات یکی از شرکتهای ساختمانی زیر مجموعه این هلدینگ با نام هنگدا (Hengda) برای پرداخت خود در سررسید پنجشنبه (۲۳ سپتامبر) بر پایه یوان به نتیجه رسیده است. همچنین به گوشی موبایل نیز متصل میشوند و اطلاعات مربوط به آن نظیر پیامها و تماسهای ورودی هم نشان میدهند. Conte᠎nt has been gen erated  by GSA Conte​nt Gen​erator​ D emover si on!

در داخل ساعت شما چرخدندهها و فنرهای ریزی قرار دارد که با هم کار میکنند و به شما وقت را نشان میدهند. بازار دارای کوچه هایی مختلفی است از قبیل بازار زرگرها مختص طلاساز و طلافروشان است ،بازار ادویه فروش ها که می توان انواع ادویه جات هندی را تهیه کرد ،بازار بزاز ها ،بازار ماهی فروشان و میدان تره بار که به این قسمت ترتیب بندی شده اند البته در این میان می توان اجناس دیگری را هم یافت.در بافت جدید بازار چند پاساژ لوکس و بزرگ نیز بنا شده اند. با وجود بازگشت آرامش نسبی به بازارهای سهام و نفت ولی بازار داراییهای پرریسک همچون رمزارزها هنوز گران همهگیری بحران مالی در میان سایر شرکتهای بخش خصوصی چینی و نیز سرایت رکود اقتصادی این کشور به اقتصاد جهانی است. اگر به این شهر دیدنی سفر کردهاید، کدام یک از جاهای دیدنی آن را به سفرزونیها پیشنهاد میدهید؟ در اینجا قدم به قدم با تولیدی های کوچک و بعضا نسبتا بزرگی مواجه می شوید که هر کدام با تولید محصولی خاص در چرخش اقتصاد کشور سهمی را به عهده می گیرند. هند در برنامه بودجه ۲۲-۲۰۲۱ پیشنهادی به پارلمان (تقریباً یک میلیارد روپیه، حدود چهارده میلیون دلار) برای پروژه توسعه چابهار در نظر گرفته که این میزان نسبت به سال قبل دو برابر شده است.

زیرا باید با توجه به ساعت کاری مرکز خرید برای بازدید از این مکان ها برنامه ریزی کنید. از معتبرترین مارکهای ساعت مردانه می توان به رولکس،رومانسون،تیسوت،امگا اشاره کرد. هرچند نمی توان همه بازارهای داخلی و مراکز تولید را یک به یک بررسی کرد تا دلایل هجوم کالاهای چینی و عقب نشینی تولیدات داخلی را مشخص ساخت . با ورود به یکی از پاساژها که عمده فعالیت آن تولید جوراب است اول چیزی که مورد توجه قرار می گیرد انبوه کارتن های نخ است که محیط داخل و بیرون مغازه ها با آن پر شده است . با عبور از دالان های بازار تهران عمده فروشی یا تک فروشی فرقی نمی کند آنچه که بیش از هر چیزی نگاه ها را متوجه خود می سازد محصولات خارجی است که با برچسب های مختلف از دیگر کشورها خصوصا چین به معرض فروش گذاشته شده است . جالب اینکه محصولات چینی در بین کالاهای داخلی و خارجی گذشته از کیفیت نه چندان مناسب در بسته بندیهای زرق و برق دار و با قیمت نازل عرضه می شود که مانند مغناطیس خریداران را به سوی خود جذب می کند و طولی نخواهد کشید تا تولیدکننده داخلی را به کلی خانه نشین کند اگر چه نشانه های آن اکنون فراوان شده است .

و خاطرهانگیز خواهد شد.

نه تنها ساعتهای مختلفی وجود دارد بلکه در چند سال اخیر ساعتهای دیجیتال هم وارد بازار شدهاند و سهم قابل توجهی را از آن خود کردهاند. ساعتهای دیجیتال امروزه بسیار پرفروش و محبوب شدهاند. هر کاتالوگی را باز کنید، به هر وبسایت خریدی بروید، وارد هر ساعت فروشی شوید، ساعتهای متنوع و حیرتانگیزی را به شما ارائه میکنند. دقت ساعتهای کوارتز مردانه بسیار بالا است به همین دلیل است که اکثر ساعتهای “ورزشی” و “میدانی” از فناوری کوارتز استفاده میکنند. ساعتهای مکانیکی به باتری نیازی ندارد. چابهار مقصد مناسبی برای گردش و خرید است، اگر علاقهمند به خرید از مناطق آزاد باشید، در این شهر بهترین مراکز خرید در انتظار ورود شما هستند، همچنین سفر شما با ساحلهای زیبا و تفریحات دیگر منطقه آزاد چابهار پربار و خاطرهانگیز خواهد شد. جنس بدنه و جنس شیشه ساعتهای مردانه که بر روی کیفیت و عمر ساعت تأثیرگذار هستند، با یکدیگر تفاوت دارند از این رو هنگام خرید باید به آنها توجه کرد. دیوارهای کاهگلی با لایه نازک گچی که ظاهرا نامناسب آن را با پوسترهای مناظر طبیعی پوشانده اند لباس های رنگ ورو رفته کارگران ماشین های بافندگی مربوط به چند دهه گذشته فقدان بهداشت و نور کافی همه و همه دست به دست هم داده اند تا محیط ملال آوری را فراهم سازند.