چرا چین و هند به سراغ گوادر و چابهار آمدند؟ شرکت سیف خودرو در ابتدا کار خود را با سوباروی ژاپن آغاز کرد ولی در ادامه دیدیم که به مشکلاتی برخورد و سراغ چینیها رفت. بازار مسکن چین از دسترس مردم این کشور خارج شده است، چون دولت چین آنچه نیاز بازار بود را اجرایی نکرد و در مقابل، آنچه در اولویت نبود را اجرایی کرد. در استان بیش از ۱۲۰۰ گونه گیاهی که حدود ۷۰ گونه آن دارای ارزش دارویی و صنعتی میباشد شناخته شدهاست. شعار «نه شرقی نه غربی، جمهوری اسلامی» نیز به عنوان فلسفهٔ سیاسی این کشور، در نظر گرفته شدهاست. تورم نقطهای مسکن در چین (رشد قیمت نسبت به سال گذشته)، هم اکنون میانگین ۲ /۴درصد است که این سرعت رشد قیمت ملک به مراتب بیشتر از نرخ تورم عمومی در این کشور (۵ /۱درصد) ارزیابی میشود. عدمتعادل بین عرضه و تقاضا در بازار معاملات مسکن شهرهای بزرگ چین باعث شده متوسط قیمتها طی ۱۰ سال گذشته در این شهرهای بزرگ سه برابر شود. Th​is conte nt h᠎as ​been wri​tt᠎en wi th the he​lp of GSA  Co​nten t ​Generator ᠎DE᠎MO!

بازار چین در حال حاضر یکی از بزرگترین باراز های بزرگ خودرویی جهان شناخته می شود از این رو خودروسازان جهان حساب ویژه ای برای چینی باز کرده اند بطوریکه سرمایه گذاری گسترده ای را برای عرضه محصولات خود در این بازار در دستور کار خود قرار می دهند.اما سلیقه عموم مردم چین با دیگر نقاط جهان تا حدودی اختلاف دارد و خودروسازان مجبور هستند که نسخه های ویژه ای که در هیچ جای دنیاعرضه نمی شوند را برای بازار چین مهیا نماید. جاهای دیدنی چابهار بیشتر شامل جاذبه های طبیعی و بناهای تاریخی می باشد و از طرفی آب و هوایی خاص منطقه که اکثر اوقات معتدل است یکی دیگر از دلایل جذب گردشگران به این منطقه به حساب میآید، همچنین گفته میشود که اسم شهر چابهار از اصطلاح “چهار بهار” گرفته شده و اشاره به آب و هوای معتدل این شهر در زمانهای مختلف سال دارد. در حالی کمتر از یک ماه تا آغاز سال جدید باقی نمانده است که نه تنها شاهد افزایش چراغ خاموش برخی قیمت ها در بازار کشور هستیم که کارگران چینی نیز بازار را در سیطره خود در آورده اند. رستوران مکران علاوه بر غذاهای باکیفیتی که سرو میکند بیشتر به خاطر فضا و حالوهوای آن معروف است که رو به دریاست و مهمانان میتوانند همزمان از غذاهای لذیذ و تماشای دریا به ویژه موقع غروب لذت ببرند.  This a rt᠎icle was w ritt᠎en by G SA Content G​en er ator D᠎emov​ersion!

باید به سمت توسعه سواحل مکران برویم. با این حال باید خاطر نشان کرد که غذاهای محلی چابهار تنها به ماهی محدود نمی شود. در عین حال این کارشناسان تاکید دارند که اگر مذاکرات برجام روند مثبتی داشته باشد که منجر به لغو تحریمها شود بهطور حتم ورود خودرو به کشور میتواند طبق رویه سابق ادامه داشته باشد حال آنکه اگر دولتمردان در دولت سیزدهم روی خوشی به مذاکرات برجام نشان ندهند، باید تا مقطعی طولانی از ورود خودرو به کشور چشمپوشی کرد. تشدید بدهی این شرکت و تاخیر در تسویه آنها که معادل ۲درصد تولید ناخالص چین برآورد میشود میتواند از طریق وخامت اوضاع بانکها و موسسات اعتباری چین، اقتصاد این کشور را متزلزل و آسیب پذیر کند. کارشناسان اقتصادی معتقدند، اخذ این مالیات میتواند اشتهای خریدهای سرمایهای مسکن در چین را مهار کند. رییس اتحادیه چینی و بلور اهواز گفت: به دلیل رکود اقتصادی و حضور دستفروشان در هسته مرکزی شهر، بازار چینی و بلور وضعیت مناسبی ندارد و باید برای این وضعیت چارهای اندیشیده شود. مشکل غول ساختمانی چینی، ابربحران اقتصادی زاییده «بحران مسکن چین» است که در کنار «مشکل تامین مسکن ناشی از جهش قیمت»، دولت چین را به فکر اجرای الگوی جهانی «هدایت بازار مسکن به ریل» انداخت.

علاوه بر این، Fenghua NO.1 از حافظه گرافیکی GDDR6X نیز پشتیبانی مینماید که تاکنون تنها در کارت گرافیکهای رده بالای Ampere قابل مشاهده بوده است. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، به استناد آمارهای سال ۲۰۱۹ و پیش از آنکه کرونا، هواپیماها را زمینگیر کند، تنها ۵ فرودگاه در آسیا و خاورمیانه بالغ بر ۱۵۰ میلیارد دلار درآمد از حمل بار و مسافر داشتهاند. شدت «سطح نامتعارف» قیمت مسکن در پکن به قدری زیاد است که خانه دار شدن با مجموع درآمد سالانه، در این شهر ۴۲ سال طول میکشد؛ این مدت زمان، بیش از ۱۰ برابر نرم جهانی است. میشل فوکو که یک مورخ است میگوید ظهور مجازاتهای بزرگ و ظالمانه عمومی نظیر قطعه قطعه کردن بدن افراد که چند صد سال پیش در اروپا رواج داشت، صرفا با هدف مجازات مجرمان انجام نمیشود، بلکه هدف دیگر آن ایجاد ترس در کسانی است که شاهد اعمال این مجازاتها هستند. شهرهای بزرگ چین همچنین به لحاظ «میزان حباب قیمت مسکن»، در صدر رنکینگ ۴۸۰ شهر جهان در این شاخص، قرار دارد. این اشتهای خرید سرمایهای ملک به خاطر «هزینه صفر» سرمایهگذاری ملکی در این سالها (معاف از پرداخت مالیات سالانه) بوده است که در کنار آن، «رشد قیمت واقعی ملک» ناشی از اختلاف سرعت رشد قیمت مسکن با تورم عمومی، بازدهی این بازار را برای چینیها جذاب کرده بود.