گمان دیگر این است که چون در قدیم مردم چابهار به این بندر چه بار میگفتند – به معنای اینکه از مسافران میپرسیدند که چه باری دارند – پس چابهار تغییریافته “چه بار” است. مترو: سوار خط ۲ مترو شوید و در ایستگاه هپینگمن (和平门 پیاده شده و از خروجی C2 خارج شوید. مترو: سوار خط ۲ مترو شوید و در ایستگاه فونچنگمن (阜成门) پیاده شوید و از خروجی A خارج شوید، سپس پیاده به مدت ده دقیقه به خیابان فونچنگمن بروید. این موج فشان ها در ساحل بریس قرار گرفته و در چند قدمی آن، کوه ها و اشکال زمین شناسی خیره کننده به چشم می خورد. • در زمان خرید از مراکز خرید چابهار و منطقه آزاد تجاری آن، از قیمتها اطلاع داشته باشید تا کالاها را گرانتر از چیزی که باید نخرید. در این بازار میتوانید نیاز خود به اجناس کوچک و ارزان را برآورد کنید. در این بازار چندین هزار نوع قلم جنس وجود دارد. به همین خاطر در اینجا قصد داریم سایت بازار شوش را به شما معرفی کنیم. اگر قصد سفر به چابهار را دارید برای رزرو هتل چابهار یا رزرو تور چابهار می توانید در سایت سلطان سفر هتل یا تور مورد نظر خود را پیدا کنید.

BBC News. ۲۰۲۰-۰۳-۱۶. بایگانیشده از اصلی در ۲۰۲۰-۰۵-۲۰.

مترو: سوار خط ۵ مترو شوید و در ایستگاه تیانتاندوگمن (دروازهی شرقی معبد خورشید 天坛东门) پیاده شوید. مترو: سوار خط ۵ شوید و در ایستگاه تیانتاندوگمن (دروازهی شرقی معبد بهشت 天坛东门) پیاده شوید. در کنار جک S5 می توانیم خودروهای دیگری همچون SWM G01 را نیز نام ببریم که خودرویی با کیفیت در رده قیمتی مشابه است اما تیراژ و عرضه این خودرو بسیار کمتر از جک S5 است. اگر به دیدن این مسجد میروید انتظار دیدن کاشیهای آبی و معماری ایرانی را مثل دیگر مسجدها نداشته باشید. جنس رسوبات این کوه ها و همچنین فرسایش خاص آن موجب ایجاد شیارها و تراش های زیبایی شده است که گویی نقاشی زبردست آن را به تصویر کشیده است. نیز از مهمترین برندهایی هستند که ما میتوانید محصوولاتی با این برنددها را در بازار شو پیدا کرده و خریداری کنید. BBC News. ۲۰۲۰-۰۳-۱۶. بایگانیشده از اصلی در ۲۰۲۰-۰۵-۲۰. بایگانیشده از اصلی در ۲۴ دسامبر ۲۰۰۷. Data w as g​ener ated by GSA Con tent G en᠎er ator Dem᠎ov᠎ersion!

به گزارش ایرنا، بخشدار پیرسهراب از توابع چابهار در باره این حادثه گفت: ریزش دیواره خاکی در روستای “بنو اسحاق بازار” در روز جمعه موجب فوت چهار کودک شد. گفت: هندیها میتوانستند عملکرد بهتری داشته باشند، اما باید پذیرفت که تحریمها در این زمینه بیتاثیر نبود چرا که برخی از تجهیزات را در مناقصه گذاشته بودند و شرکتها برنده شده بودند، اما برندگان یعنی سازندگان بینالمللی خلف وعده کردند و به دلیل تحریمها این تجهیزات را به اپراتور هندی ندادند، اما ما خوشبین هستیم چرا که ارادهای در طرفین وجود دارد و امیدواریم این کار هرچه سریعتر به سرانجام برسد. بازار جواهرآلات تیانیا هُنگکیائو دقیقاً در غرب بازار مروارید هُنگکیائو قرار دارد. توضیح مختصر: در سمت شرق بازار مروارید هُنگکیائو، بازار جدید جواهرآلات تانیا هُنگکیائو بازشده است که مکملی برای بازار شناختهشدهی مروارید هُنگ کیائو است.این بازار یک سازهی ۵ طبقه است که دارای دوطبقهی زیرزمینی است که تقریباً همان کالاهای بازار مروارید هُنگکیائو را میفروشد. همهچیز در اینجا بسیار زیاد و ارزان است. این بازار دارای مساحتی بهاندازهی ۱۱۰۰۰ مترمربع است و ۲۰ تالار کسبوکار و ۱۵۵۰ غرفه دارد. این بازار از ۲۴ بازار کلی تشکیلشده است که لباس، کفش، کلاه و همچنین غذا، عتیقه، جواهرآلات و محصولات فرهنگی و خلاقانه میفروشد.

این اثر هنری از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است که توجه همگان را به خود جلب میکند و بدون شک شما را نیز برای خرید کردن ترغیب میکند. نکته: پیشنهاد میشود از تورهای گردشگری داخلی چابهار استفاده کنید تا با علم بیشتری که به جادهها دارند، شما را به تمامی این مقاصد برسانند و شما بتوانید از زمان محدود خود، استفاده بهتری کنید. ۱۰ تا ۵۰ RMB برای پیراهن، کلاه، جین، شلوار، دامن، همهچیز. همچین جاهای زیادی برای غذا خوردن در اینجا وجود دارد: کی اف سی (KFC) و مک دونالدز (McDonalds)، یونگ سوی میلک (Yonghe Soy Milk)، پیتزا هات (Pizza Hut)، یوشنویا (Yoshinoya)، دیری کوئین (Dairy Queen)، ای اند دابلیو (A& W)، رستوران مکزیکی (Mexican Restaurant) … این بازار در مسیر محوری جنوبی پکن قرار دارد که از موخیایون (木樨园) در جنوب کمربندی سوم در شمال شروع میشود و تا کرانهی شمالی رودخانهی لیانگشوی (凉水河北岸) امتداد دارد، در حدود ۷ کیلومتر در بخش جنوبی میدان تیانمن واقعشده است. گردشگران با حضور در اسکله های چابهار، علاوه بر آشنایی با فرهنگ ماهیگیری مردم محلی، این امکان را دارند تا از محصولات دریایی منحصر به فرد این منطقه نیز خریداری کنند.