به گزارش خبرآنلاین از چابهار : سالار حسامالدینی در همایش تجارت جهانی و ابزارهای معاملاتی که در سالن اجلاس منطقه آزاد چابهار برگزار شد اظهار داشت: سرمایهگذاری در این شهرستان و بندر راهبردی برای هر کشوری بسیار مهم و موثر است چرا که موقعیت این منطقه در بحث ارتباط با کشورهای مختلف برگشت سرمایه را نسبت به سایر نقاط ایران سریعتر میکند. در این بازار، پوشاک نو نیز وجود دارد ولی از نظر قیمت، بسیار گران تر است. بعضی از لوازم و مغازه های فردوس، اجناس ریز و درشت و جدیدی دارند که بسیار کاربردی و جدید است. پدرهایی که صحنه بیرون کشیدن جسم بیجان کودکشان در ذهنشان ثبت شده؛ پدران و بستگان این کودکان حالا در گفتوگو با خبرنگار شهروند روایت تلخی از این حادثه وحشتناک دارند. بلوار امام خمینی، مسیر کنارک، ۱۰ کیلومتری بیرون شهر. بلوار امام خمینی، به سمت کنارک، مقابل مجتمع تجاری پردیس. با پایان تحقیقات مقدماتی در مرحله دادسرا و بازسازی صحنه جرم کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. پاسخ و جواب های بازی آمیرزا در وب سایت سرگرمی، از ابتدا تا پایان آخرین بهروزرسانی این بازی آپدیت شده است و در صورت اضافه شدن سوالات، باز هم بهروزرسانی میشود.

نمایندگی بیشتر لوازم برقی در صدف حضور دارند.

این بازار مجموعه ای از دکه های فروش غذاهای محلی و خیابانی بوده و از نظر موقعیت مکانی، درست رو به روی بلوکان واقع شده است. به خصوص ماهی و میوه و سبزیجات تازه و محلی. قزوین هم بازاری تاریخی دارد که تازه بازسازیاش کردهاند و از بهترین بازارهای سنتی ایران است. در جنوب ایران چند بازار سنتی هست که ارزش دیدن و گشت زدن را دارند. در کنار قلعه، چند کلبه چوبی و سنتی بزرگ گذاشتهاند و کنارشان هم صندلی و چتر هست. از دیگر اصناف موجود در بازار پردیس چابهار می توان به وسایل الکترونیکی و دیجیتال به خصوص از نوع دست دوم، لوازم خانگی، لوازم آرایشیِ چند برند خاص و زیورآلات اشاره کرد. ماهیگیری شغل بسیاری از مردم چابهار است. بندر کنارک در حدود ۱۰۰ کیلومتری چابهار قرار دارد و یکی از بندرهای مهم ماهیگیری سیستان و بلوچستان است. کالاهایی از قبیل: عطر و ادکلن، قهوه، انواع لوازم آرایش، وسایل گرمایشی و سرمایشی، لاستیک ماشین و انواع مواد غذایی در تیس عرضه می شود. نمایندگی بیشتر لوازم برقی در صدف حضور دارند. بازار صدف از لوکس ترین بازارهای چابهار به شمار می رود و همه اقلام موجود در آن جزو بهترین برندها و محصولات مصرفی محسوب می شود.

آن روز بچهها به سمت هوتک دویدند تا در آن بازی کنند.

در بازار صدف می توان پارچه های متنوع، انواع کفش و پوشاک زنانه و مردانه و اقلامی مثل چای و شکلات، لوازم خانگی و برقی معروف و لوازم الکترونیک مثل موبایل را تهیه کرد. لوازم خانگی، تنباکو، ادویهفروشی و پارچهفروشی هم در بازار قدیمی بندرعباس میبینید. این مراکز خرید به همدیگر نزدیک هستند و می توان با زیر و رو کردن آن ها، به مناسب ترین قیمت، کالاهایی ضروری مثل لوازم خانگی، ظرف و ظروف و کریستال، به خصوص برای زوج های جوان تهیه کرد. چای، شکلات، لباس و لوازم خانگی از دیگر کالاهایی است که در این مجتمع فروخته میشوند. در طبقات پایین، مغازه داران ایرانی فعالیت می کنند و اقلامی همچون لوازم آرایشی و محصولات پلاستیکی را عرضه می کنند. آن روز بچهها به سمت هوتک دویدند تا در آن بازی کنند. بسیاری از گردشگران، علاوه بر خرید، تمایل دارند در این بازار بپلکند و محصولات متنوع آن را تماشا کنند. بعضی از اجناس این طبقه برای اولین بار به چشمتان می خورد چون جدیدترین محصولات و اختراعات، آنجا یافت می شود. C​on​tent was creat ed by G᠎SA Content G​ener᠎at or Demover᠎sion!

به سمت دور زدن پاکستان رفتند.

انواع لباس های محلی، ادویه های تند و تیز و از همه مهم تر غذاهای خیابانی در بازار سنتی جلوه گری می کند. در بازار سنتی صومعه سرا محلیها گوشت پرنده و خوراکیهای شمالی میآورند. اینجا میوههای رنگی و زیتون پرورده و ماهیهای شمالی را میتوانید بخرید. در بازار چابهار پارچههای رنگی زیاد میبینید. اگر به دنبال این نوع محصولات در مراکز خرید چابهار هستید بهتر است سری به بازار الماس هم بزنید. به همین خاطر هندیها به فکر راه جایگزین افتاده و با توسعه بندر چابهار به سمت دور زدن پاکستان رفتند. وی با اشاره به دستگیری ۲۰۲ نفر از اتباع بیگانه توسط مأموران کلانتریهای شهرستان ری، افزود: تمام این افراد به اردوگاههای اتباع بیگانه جهت برگشت کشورهایشان تحویل داده شدند. با وجود اینکه این استان از جهات گوناگون یکی از استان های غنی است ولی بسیاری از توریست ها درباره آن اطلاعات چندانی ندارند. من از او درباره وضعیت زندگیاش پرسیدم و او هم گفت که چندماهی است از شوهرش طلاق گرفته و تنها زندگی میکند. ساحل شنی روستای درک یکی از منحصربهفردترین ساحلهایی است که در آن تپههای ماسهای به موجهای دریا میرسد.