یکی از جاهای دیدنی چابهار و همچنین شهرستان نیک شهر درخت انجیر معابد یا مکر زن است. جالب است بدانید معماری مسجد جامع تیس بسیار مشابه به معماری مساجد کشورهای پاکستان و هندوستان است. میتوان گفت طراحی طلاها اینجا شبیه به طراحی طلا در کشورهای همسایه و هندوستان است. در اصلاحیه ماده ۴ کمیسیون صنایع آمده است که، هر شخص حقیقی و حقوقی میتواند به ازای صادرات خودرو یا قطعات یا سایر کالاها و خدمات مرتبط با انواع صنایع نیرو محرکه یا از طریق واردات بدون انتقال ارز نسبت به واردات خودروی تمام برقی یا دو نیرویی (هیبریدی) یا واردات خودروی بنزینی یا گازسوز با برچسب انرژی B و بالاتر یا دارای شاخص ایمنی سه ستاره یا بالاتر بر اساس گواهیهای استاندارد معتبر، معادل ارزش صادراتی اقدام کند. مشاوران آیدانیتو می توانند در این راه همراه شما باشند و تمام اطلاعات مربوط به ادامه تحصیل بدون کنکور را در اختیار شما قرار دهند. ​This data was done by GSA Co᠎ntent Gene ra᠎to᠎r DE MO!

سمت چپ تصویر زیر هنک کنگ و سمت راست شنزن هست.

این منطقه زیبا در جنوب شنزن و هم مرز با هنک کنگ قرار دارد. وجود آبهاى عمیق در خلیج وسیع شرایط مناسبى را براى پهلوگیرى کشتیهاى بزرگ در این منطقه و ایجاد تاسیسات بندرى با هزینه مناسب و صرفه اقتصادى فراهم کرده است . چابهار یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان است که از نظر جذابیت های تاریخی و طبیعی از نقاط بی نظیر گردشگری ایران به حساب می آید. بهتر است بدانید در این منطقه رودخانه باهوکلات که یکی از پرآب ترین رودخانههای سیستان و بلوچستان است نیز وجود دارد. بی شک اکثر اجناس الکترونیکی کشورمون داره مستقیما از این منطقه میاد. بار اول که وارد این بازارها میشید کاملا گیج و گنگ به نظر میرسن که البته واقعا جذاب هم هستند چون هر آنچه که میبنید براتون تازگی داره! این یک روال اولیه هست و مطلقا این روش حکمفرما نیست. سمت چپ تصویر زیر هنک کنگ و سمت راست شنزن هست. برای رسیدن به عورکی باید از چابهار ۷۵ کیلومتر به سمت شمال شرق برانیم.

در چنین شرایطی، بانک سرمایهگذاری جیپی مورگان اعلام کرد که مطابق بررسی اخیر محققان این نهاد مالی، سرمایه گذاران بزرگ از معاملات آتی بیت کوین اجتناب میکنند و به جای آن به سمت رمزارز شماره دو جهان یعنی اتریوم گرایش پیدا کردهاند. دره سیلیکون چین یا دره سخت افزار سیلیکون را میتوان یکی از بزرگترین بازارهای خرید و فروش قطعات الکترونیکی در جهان دانست. اکثر مغازه های پایین از مغازه های طبقات بالاتر یا کارخانجات یا برخی انبارها یا دفاتر داخل شهر جهت تامین قطعات استفاده میکنند. در ۳ کیلومتری شرق سراوان یکی دیگر از جاذبه های چابهار قرار گرفته است. در چابهار هر جاذبه طبیعی شگفت انگیزتر از دیگری است و خلیج گواتر از زیباترین جاذبههای طبیعی چابهار است که گردشگران را مسحور میکند. مطمئن باشید از این گشت و گذار پشیمان نمی شوید و هر بار با جاذبه ای جدید و پدیده ای خیره کننده روبرو می شوید. اهالی چابهار این بازار را با نام بازار مادر بزرگها نیز میشناسند. This content was cre at᠎ed ​wi​th GSA C onte​nt G᠎ener​ator Demoversi᠎on.

بدین ترتیب قیمت هر اتریوم در داد و ستدهای روز یکشنبه ۴.۴۹ درصد افزایش پیدا کرد و از مرز دو هزار و ۵۰۰ یورو گذشت و بازده پنج روزه آن نیز به ۹.۲۷ درصد رسید. دادستان بابل از کشف دو خانه تیمی فساد در یکی از محلات این شهرستان خبر داد. چابهار از دیر باز به دلیل داشتن موقعیت خاص استراتژیک و شرایط مناسب بندری مورد توجه بود و این خصوصیات ان باعث گردید که پای بیگانگان و قدرت های استعماری به این شهر بندری مهم باز شود این مسئله علاوه بر اقدامات استعماری از سوی بیگانگان باعث بر هم زدن بسیاری از تعاملات فرهنگی اجتماعی چابهار شده است تحولی عظیم که در دوره های گذشته در حوزه اقتصاد و تجارت چابهار و استان رخ داد پیدایش منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار به عنوان محور توسعه استان می باشد . در این منطقه شما می توانید تنها تمساح بومی ایران را که گاندو نام دارد را از نزدیک ببینید. بسیاری از افرادی که علاقه مند به حیات وحش و طبیعت هستند این منطقه را می پسندند. بهتون پیشنهاد میدم اولین باری که از این بازار دیدن میکنید حتما یکی دو روز در بازار قدم بزنید و سعی کنید فقط شرایط و ساختار را ببنید و فروشگاههای تخصصی در حیطه خودتون را پیدا کنید و باهاشون ارتباط اولیه برقرار کنید و قیمت قطعاتی که میخایید بخرید را از اونها بگیرید.