به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، علیرضا قاسمی، مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی مشکلات و ساماندهی مناطق حاشیه نشین شهر چابهار که با حضور نماینده مردم چابهار در مجلس، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان به میزبانی روستای کمب برگزار شد، بیان کرد: عزم آبفا برای رفع مشکلات آبی مناطق حاشیه شهر جدی و این موضوع مورد اهتمام است، به همین منظور ۷۰ درصد اعتبارات توسعه شبکه توزیع شهر چابهار در مناطق حاشیه نشین سرمایه گذاری شده است. ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: ۷۰ درصد اعتبارات توسعه شبکه توزیع چابهار در مناطق حاشیهنشین این شهر سرمایهگذاری شده و عزم آبفا برای رفع مشکلات آبی مناطق حاشیه شهر جدی است. به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، رحمدل بامری معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم و مشارکتی بالا را با وجود فشارهای اقتصادی، محدودیتهای کرونایی و سایر مشکلات تحریمها شاهد بودیم که جا دارد از همه دست اندرکاران برگزاری نظارت، اجرایی، بازرسی، اعضای صندوق ها، نیروهای نظامی و امنیتی و شورای تامین قدردانی کرد. Conte᠎nt was gen er ated with the  he​lp  of GSA Content Generator ​DE᠎MO.

خرید مستقیم از چابهار

از آنجا که در شهر چابهار فرودگاه وجود دارد به راحتی می توانید بلیت هواپیما به مقصد این شهر را خریداری کنید و به این شهر بروید. و یکی از مناطقی است که هم به صورت هوایی هم زمین و هم دریایی می توان با آن ارتباط برقرار کرد. گروه استانها- کلنگ ساخت دو مرکز جامع سلامت حاشیه شهر چابهار توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به زمین زده شد. آرشام هنرکار مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان در سیستان و بلوچستان در این رابطه اظهار داشت: پروژههای کلنگزنی شده شامل مرکز جامع سلامت “زیباشهر” و مرکز جامع سلامت روستایی “تسکوپان” است که اعتباری بالغ بر ۸۴ میلیارد ریال برای اجرای آنها در نظر گرفته شده است. از ویژگیهای این مجتمع عرضه لوازم آرایش و عطر ارزان قیمت است. یکی از عوامل مهم در تامین نیاز واحدهای صنعتی در شهرکهای صنعتی، تامین سطوح و کاربری های خدماتی برای واحدهای صنعتی است. در طبقات فوقانی این مراکز خرید مراکز تفریحی چون شهربازیهای سر بسته، سالنهای فودکورت، رستورانها و سینماهای مجهز تعبیه شده است که این مراکز را علاوه بر مرکزی برای خرید به مرکزی برای تفریح تبدیل نموده است. از این رو ما نیز در این بخش از مقاله به معرفی ۸ جنس معرکه برای خرید از بندر چابهار خواهیم پرداخت تا علاوه بر تفریح و گشت و گذار بتوانید سوغاتیهای بینظیری را برای عزیزانتان خریداری کنید.

یکی از خاص ترین سوغاتی های که از شهر چابهار می توانید برای عزیزانتان ببرید، صدف هایی زیبا هستند. اگر کمی حوصله داشته باشید با گشتن در نزدیکی ساحل های چابهار می توانید صدف های زیبا و ارزشمند پیدا کنید. از جمله این جاذبه ها میتوان از ساحل درک، تالاب صورتی، کوه های مریخی، کوه گل افشان، بندر بریس، بندر گواتر، بندر تنگ و ۱۰ ها جای دیدنی دیگر نام برد.دنیای زیبای براسان و رستوران خلیج از بهترین رستوران های چابهار هستند. به طور کلی این گل دوزیها چنان زرق و برقی به پارچه میدهند که با مدل و طرحهای زیبای خود مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بسیار زیادی قرار گرفتهاند. دکتر “علی زینیوند” غروب امروز چهارشنبه ۲۶ آذرماه در نشست مشترک با معاونین وزیر راه و شهرسازی گفت: معتقدیم به هر میزان اجرای طرح تفصیلی شهر بم به عقب بیفتد، به همان میزان نیز باغ شهر زیبای این منطقه از بین خواهد رفت زیرا زیبایی شهر بم به همین باغات آن است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در نشست بررسی مشکلات و ساماندهی مناطق حاشیهنشین شهر چابهار با بیان اینکه بیشترین آمار حاشیهنشینی در سیستان و بلوچستان متعلق به این شهرستان است گفت : اعتبارات اختصاص یافته به موضوع آبرسانی به حاشیه شهر چابهار ضعیف بوده و برای روستای «کُمب» در ۲ سال اخیر هیچ بودجهای در نظر گرفته نشده است. خبرگزاری آریا – برای ساماندهی سکونتگاههای غیررسمی و حل مشکلات مناطق حاشیهای شهر چابهار هزار واحد مسکونی با همکاری دولت و بهصورت رایگان در چابهار ساخته میشود. در سال ۹۴ برای ساماندهی این مرغ فروشیها طرحی در فرمانداری و شهرداری چابهار تدوین شده و یک سرمایهگذار برای اجرای طرح فراخوانده شده است. در میان روستا، رودخانهی لاوری جلوهی زیبایی به آن بخشیده است. دربندر چابهار به دلیل وجود آب و هواى معتدل، هرساله دو مرتبه میگودر آن پرورش داده مىشود.