در ۶۰ کیلومتری شرق چابهار و در امتداد جاده کوههای مینیاتوری و سواحل زیبای مکران، ساحل صخرهای زیبایی به نام بریس قرار گرفته است. شمال کشور در آمار بارش یک تضاد بزرگ به وجود آوردهاست؛ کوههای بلند البرز، بخشهای جنوبی خود را از اثر دریای خزر محروم میسازند و یک شمال حاصلخیز و جنگلی، برای ایران به وجود میآورند؛ در شمال ایران، هوایی تا ۳۸ درجهٔ سانتیگراد پدیدار میشود، یخبندان بسیار نادر است و ممکن است رطوبت تا ۱۰۰ درصد افزایش یابد. سدان H5 نیز یکی از همین محصولات محسوب میشود که این خودروساز قصد دارد با آن اولین حضور خود در بازار ایران را تجربه کند. هونگچی به عنوان یکی از قدیمیترین و معتبرترین خودروسازان چینی در سال ۱۹۵۸ میلادی تاسیس شد و تا چندین سال فقط محصولات لوکس و ویژهای را برای مقامات دولتی به تولید میرساند، اما طی سالهای اخیر این خودروساز روی عرضه محصولات لوکس خود به مشتریان عادی نیز تمرکز کرد و توانست نگاه بسیاری را به خود جلب کند. یکی از خودروهای طراحیشده توسط کمپانی سانگیانگ که توانست بهواسطه طراحی بهتر نسبت بهدیگر محصولاتش بهموفقیت بیشتری دست پیدا کند، تیوولی نام دارد. با این حال برخورداری Fenghua NO.1 از این سرعت بعید به نظر میرسد، زیرا کارت گرافیک RTX 3090 شرکت انویدیا تاکنون تنها توانسته به سرعت ۱۹.۵ گیگابایت بر ثانیه دست پیدا کند. Post was created by GSA  Con tent Generat or Demover​si​on.

با این حال کارت گرافیک Fenghua No.1 برای کاربردهای هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تهیه شده و قرار است به طور تخصصی روی بازار دیتاسنترهای چینی تمرکز کند. در حال حاضر هند از راه تجاری موجود در این بندر برای حمل و انتقال بیش از یک میلیون تن گندم به افغانستان استفاده میکند. در نمای جلوی این خودرو یک جلوپنجره کرومی بسیار بزرگ به چشم میخورد که توانسته ظاهر اسپرت و در عین حال خشنی را به وجود آورد. حتی اگر نتوانستید لباس بلوچی را تهیه کنید، می توانید تکه های سوزن دوزی شده را از آنجا خریداری کنید و بعد از بازگشت به شهرتان در لباس هایتان به کار ببرید. بندر چابهار, واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان, با برخورداری از جاذبه های منحصر به فرد تاریخی و طبیعی و بازرگانی با هوایی بهاری و معتدل در هر چهار فصل, یکی از بهترین و جذاب ترین مقاصد سفر در جنوب شرقی ایران است. طی روزهای اخیر خبرهایی از حضور نخستین محموله برند هونگچی چین به بازار ایران منتشر شد. پس از طی مسافتی در حدود ۲۰ کیلومتر باز هم طبیعت بکر منطقه شما را شگفتزده خواهد کرد.

در نمای کناری این خودرو نیز خطوط نرم و ساده به چشم میخورند، اما در عین سادگی توانستند نمای سنگین و شکیلی را ایجاد کنند؛ به گونهای که این بخش از طراحی آن را نسبت به رقبا در سطح ویژهای قرار داده است. هونگچی H5 در واقع زبان طراحی محصولات این خودروساز چینی را معرفی میکند؛ چرا که محصولاتی که پس از این سدان معرفی شدند از لحاظ طراحی به آن شباهت دارند و اصول طراحی آن را دنبال میکنند. همچنین طراحان با هدف ایجاد نمای مدرن و شیک در این بخش برای صندوق عقب نیز یک باله ویژه را در نظر گرفتند. چینیها کارت گرافیک جدید خود را برای سرورها و کاربردهای ابری تولید کردهاند، اما خروجی نمایشگر HDMI 2.1 و e-DisplayPort 1.4 نیز برای آن در نظر گرفته و آن را مانند یک کارت گرافیک گیمینگ، به دو فن خنک کننده مجهز کردهاند. بررسیهای بیشتر حاکی از آن است که هونگچی H5 و HS5 به عنوان نخستین محصولات این خودروساز به ایران راه پیدا کردند تا تستهای فنی را پشت سر بگذارند. ۳. هتل بین المللی لاله: این هتل ۴ ستاره یکی از زیرمجموعههای گروه هتلهای لاله است که در بیشتر شهرهای توریستی ایران شعبه دارد.

This post h​as ᠎been  do ne ᠎by GSA  Content Generator​ Demov​er​sion!

یکی از جدیدترین محصولات این کمپانی خودرویی برقی با نام K32 است که توسط شاخه آمریکایی آن رونمایی شده؛ شاید با دیدن تصاویر ضمیمه شده شما هم در ابتدا فکر کنید این خودرو در دسته پیکاپهای دوکابین جای میگیرد، اما در حقیقت K32 یک اتومبیل UTV بدون مجوز تردد در خیابانها و مسیرهای عمومی است. رینگهای این خودرو ۱۷ اینچی بوده و تایرهای آن ابعادی برابر با ۲۶۵/۶۵/R17 دارند. و اما قیمت؛ برای کندی K32 قیمت پایهای برابر با ۲۷,۶۹۹ دلار تعیین شده که البته این رقم بدون در نظر گرفتن مشوقهاست. ریشه این مشکل را باید در قیمت روز ارز بدانیم زیرا این خودروهای همانطورکه اشاره کردیم، به صورت SKD وارد کشور میشوند و وابستگی کامل به قیمت روز دلار در این محصولات وجود دارد. در قسمتی ازشهر چابهار که تا ۱۵ سال پیش کویری بود و هیچ امکاناتی وجود نداشتشروع به ساخت مراکز خرید به صورت متمرکز کردند که هم این قسمت شهر را آباد کردندو هم زحمت مسافران را برای از رفتن به این بازار و آن بازار کاستند . هنگام ورود به کابین با طراحی اسپرت و نسبتا لوکسی مواجه خواهید شد که طراحان در ساخت آن از متریال باکیفیتی استفاده کردند. مانیتور ۸.۹ اینچی مرکزی یکی از ویژگیهای مهم کابین این خودرو محسوب میشود که به محصولات بی ام و شباهت زیادی دارد.