در قدیم به این منطقه نام چهار بهار اطلاق میشد که رفتهرفته به چابهار تبدیل شده است. اما سر صحبت مردم خونگرم و محلی این دیار که بنشینید، میگویند “چه بار” مخفف چاه آب و پیرامون است (چه به معنای چاه آب و بار به معنای پیرامون) و آن را به افرادی نسبت میدادند که از زمان قدیم کسانی در اطراف چاه آب ساکن بودند، و جهت تامین آب مورد نیاز مردم، از آن چاه ها استفاده میشد. این خودرو یک دورگه چینی-آلمانی است که اولین بار در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در سال ۲۰۱۵ معرفی شد. با راهنمای خرید خودرو چینی بلاگ دیوار همراه باشید. چرا خرید خودرو چینی باید در میان گزینههای ما باشد؟ این خودرو در بدو ورود به دلیل داشتن طراحی بصری خوب و البته نداشتن رقبایی چندان جذاب و درخور، به خوبی در بازار ایران مورد استقبال قرار گرفت. آب و هوای چابهار را هم که از روی اسم این شهر میتوان حدس زد که چقدر خوب و معتدل است اما همیشه هم زمانی ایدهال برای سفر به این شهر نیست. علاوه بر آب و هوای مطلوب و موقعیت راهبردی، این بهشت گمشده ایران جاذبه های کم نظیری نیز دارد که هر ساله گردشگران زیادی را به سوی خود میکشاند.

شکل پیدا کرده است.

شما هم می توانید در نوروز از طریق تور دبی از بازار چینی ها و دیگر جاذبه های این شهر دیدن کنید. برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما تهران به چابهار را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین قیمت بلیط تهران چابهار را مشاهده نمایید. آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان در ادامه این مقاله به معرفی چابهار، بررسی زمان مناسب برای مسافرت کردن به چابهار، مقایسه دو وسیله قطار و هواپیما برای رفتن به این منطقه و بررسی راه هایی برای کاهش هزینه های سفرتان می پردازد، با ما همراه شوید. برخی از کارشناسان گفتهاند، توسعه و تجهیز بندر گوادر پاکستان از سوی چین ممکن است، بندر و منطقه آزاد چابهار را در معرض رقابتی سخت در زمینه ترانزیت کالا به کشورهای آسیای مرکزی و افغانستان و همچنین مرکزیت تجاری و اقتصادی در دریای عمان قرار دهد. با توجه به محسوس نبودن فصول پاییز و زمستان و باقی ماندن سبزی درختان در این منطقه، فصول چهارگانه به فصل بهار شبیه و منطقه به چهاربهار معروف گردیده و نام چهاربهار رفته رفته به صورت چابهار تغییر شکل پیدا کرده است. هر چند در این میان باید توجه داشت که تمام خودروهای چینی ارزش خرید ندارند و مدلهای قدیمی آنها با ایرادات و اشکالات فراوانی را به همراه دارند.  Th᠎is da ta w᠎as do ne  with the he᠎lp ​of G᠎SA Con tent Generat᠎or DEMO !

طراحی ظاهری بورگوارد یک سروگردن بالاتر از تمام خودروهای چینی است و هیچ ردی از کپی کاریهای معمول چینیها در این خودرو دیده نمیشود. این سوالی است که بسیاری از خریداران خودرو امروز به دنبال پاسخی برای آن هستند. به تدریج و با بالا رفتن کیفیت ساخت این خودروها، حالا مردم راحتتر به چینیها اعتماد میکنند و تقریبا بیشتر خریداران از خودروهای خود رضایت دارند. نکته جذاب در میان خودروهای چینی، فولآپشن بودن آنهاست که برای خریداران هیجان خاصی دارد. بورگوارد در حقیقت یک برند قدیمی آلمانی است که سالها از خاطر همگان رفته بود و تولید خاصی نداشت. کمپانی چری، خودروساز پرآوازه چینی است که تولیداتش برای سالها در کشور ما حضوری پررنگ و موفق داشتهاند. این خودرو اولین کراساوور مدیران خودرو از خانواده لوکس تیگو (سری کراساوورهای لوکس چری) بود که در سال ۱۳۹۴ به بازار کشور رسید. همین موضوع باعث شده که خدمات پس از فروش این خودرو چندان رضایتبخش نباشد که همین موضوع هزینه نگهداری خودرو را دو چندان کرده و در نهایت به داغ نبودن بازار خرید و فروشش منجر میشود. ᠎This data has  been generated wi th the ​he᠎lp of  GS᠎A Cont​ent Ge nera᠎to​r DE MO!

در کشور ما چند سالی است که تب خرید خودرو چینی داغ شده. اما تنبلی و کندی این خودرو در شتابگیری و برخی مشکلات فنی آن برای مالکان درسرساز شد. مزیت بزرگ تیگو ۵ که در حقیقت از سقوط این خودرو در بازار کشور جلوگیری کرد، ارائه در فیس لیفتهای جدیدتر با تغییرات تزئیناتی، رفاهی و فنی پشت سر هم و صد البته ارائه در بازه قیمت رقابتی با شرایط فروش بسیار خوب مدیران خودرو بود. با افزایش قیمت خودرو در سال جاری، متاسفانه انتخاب در خرید خودرو برای بسیاری از مردم محدود شده و درصد بالایی از مردم خرید خودروهای خارجی را به دفتر خاطراتشان سپردهاند و چارهای جز انتخاب بین خرید خودرو چینی و داخلی ندارند. علاوه بر این، تا چند سال قبل خودروهای چینی نسبت به دیگر خودروهای آسیایی و اروپایی قیمت بسیار کمتری داشتند، اما با افزایش قیمت ارز، حالا قیمت این خودروها بسیار بالا رفته و دیگر خودروهایی اقتصادی و ارزان نیستند.