برای دسترسی به روستای تیس از مرکز شهر چابهار باید از بلوار رسالت و سپس بلوار شهید ریگی عبور و وارد جاده تیس شوید. برای دسترسی به روستای رمین باید از مسیر جنوب شرقی این شهر عبور و وارد جاده ساحلی شوید و مسیر را مستقیم بپیمایید. این تالاب در مسیر ۸ دقیقهای از روستای رمین و مسیر نیم ساعته از شهر چابهار قرار دارد. آثاری از فسیل حیوانات و صدفهای دریایی در محل دیده میشود که بیانگر این است در سالیان کهن این ناحیه جزئی از دریا بودهاست. پرندگانی چون چنگر، فلامینگو، کشیم، انواع حواصیل، طاووسک، باقرقره، تیهو، عقاب دشتی، و خوتکا در منطقه دیده میشود. سوزن دوزی یکی از دوختهای سنتی مورد علاقه فرح پهلوی بود که اغلب روی لباسهای او دیده میشد. هتل لاله در دو طبقه ساخته شده و فضا و محوطه فوقالعادهای دارد و اغلب مهمانان در آن به پیادهروی صبحگاهی میروند. از بالای آن روستای لیپار در میان سبزهزارها پیدا است.

خرید مستقیم از چابهار

چابهار از حیث قرار گیری در جوار اقیانوس منطقه زیبایی می باشد به همین دلیل سفر به این منطقه را با تور چابهار به شما گردشگران عزیز پیشنهاد می کنیم. در دوره قاجار در سال ۱۲۷۰ قمری، ابراهیمخان بهزادی بمی (سرتیپ) به حکومت بمپور انتخاب شد و در عصر حکمرانی او دولت وقت ایران بلوچستان را تصرف کرد. چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران است و در بیشتر ایام سال هوایی بهاری دارد. اسکله تیس در داخل محوطه منطقه آزاد و رمین در ۱۰ کیلومتری و بریس در ۶۰ کیلومتری چابهار قرار دارد. عموماً این درختان دارای قدمتی بالای صد سال هستند و اکثراً در نزدیکی زیارتگاهها قرار دارند یا قبلاً زیارتگاه بودهاند، در حال حاضر در روستاهای رمین، تیس کوپان، اپکان، ماشی، لیپار و کوپان سر از این درختها وجود دارد. این قلعه دارای معماری جذاب و قدمتی طولانی است که دیدن آن را بر هر گردشگری واجب می کند. اگر پیش از این سفر کردهاید و فکر میکنید لازم است نکتهای به این مقاله اضافه شود تا به بهتر سفر کردن بقیه کمک کند برای ما و خوانندهها در قسمت کامنتها از تجربههایتان بنویسید.

منطقه آزاد چابهار

قسمت مورد استفاده پوسته شاخه آن میباشد. سفر به چابهار و بندر کنارک از شهرهای مختلف به بندر عباس و برگشت آن با اتوبوس بسیار سخت و طولانی خواهد بود. باستان شناسان معتقد هستند که طرح لباس های مردم چابهار از سنگ نوشته های قبل از تاریخ برگرفته شده اند که ظاهری بسیار جذاب تر و با ارزش تر به آن ها می دهد. این جنگل ها شامل درختانی می شوند که ریشه در آب شور دریا دارند و در آن غوطه ور هستند. برای مثال تور چابهار از تبریز ، تور چابهار از ارومیه ، تور چابهار از اهواز ، تور چابهار از تهران ، تور چابهار از مشهد ، تور چابهار از شیراز ، تور چابهار از اصفهان ، تور چابهار از کیش ، تور چابهار از قشم ، تور چابهار از اردبیل ، تور چابهار از ساری ، تور چابهار از کرج ، تور چابهار از ایلام ، تور چابهار از رشت ، تور چابهار از یزد ، تور چابهار از کرمانشاه ، تور چابهار از سمنان ، تور چابهار از بوشهر ، تور چابهار از کرمان ، تور چابهار از بندرعباس ، تور چابهار از سیستان و بلوچستان ، تور چابهار از گرگان قابل مسافرت بوده و این کار شما را در جهت صرفه جویی زمانی و کوتاه کردن مسیر مسافرت و همچنین یک تور اقتصادی ارزان چابهار و داشتن سفری راحت برقرار خواهد کرد .

خرید از منطقه آزاد چابهار

Th is post w᠎as generated ​by GSA Con tent᠎ Gen᠎er ator D em​ov​er si on!

تمام این مناطق در پیرامون خلیج چابهار واقع شدهاست .

این مجتمع که در خاورمیانه بینظیر است به علت موقعیت مکانی خاص خود برای منجمان قابل توجه میباشد. رنگ آب این دریاچه بیشتر مواقع سال به رنگ صورتی است و گهگاهی به رنگ نارنجی یا قرمز نیز در می آید. آب و هوای چابهار در ۴ فصل سال معتدل بوده و به شهری که هر چهار فصل آن مانند بهار است یا چهار بهار تشبیه می کنند. پوشش گیاهی چابهار که برای گردشگران تور چابهار از جذابیت بالایی برخوردار است، از این محصولات تشکیل می شود که عبارتند از: چش، زیتون، کرچک، توچ، کنار، بیدام، کهور خرما، لول، کتانی و استبرق یا کرک انجیر معابد. از نظر هیدروژنولوژیکی محدوده شهرستان چابهار را هفت محدوده مطالعاتی تشکیل میدهد. در نگاه اول ممکن است که چابهار شهری بدون امکانات و محرومی به نظر برسد. تمام این مناطق در پیرامون خلیج چابهار واقع شدهاست . جهت آنها شمالی جنوبی و شیب آنها رو به شمال است، بنابراین سرمردهها در جهت جنوبی شمالی واقع است. شما میتوانید در هر لحظه و هر زمان تور ارزان چابهار را با یک تماس از آژانس هواپیمایی آهنگ پرواز رزرو و خریداری نمایید و لذت یه سفر ارزان قیمت واقعی و در واقع تور ارزان چابهار واقعی را به منطقه زیبای چابهار با پرداخت کمترین قیمت برای همیشه در خاطرات خود داشته باشین .