۵. دو نسخه صورتجلسه اولین جلسه هیئت مدیره که به امضاء کلیه اعضا رسیده باشد. اولین مرکز خرید مدرن در شهر چابهار است که می توان در آن محصولات مختلف و متنوعی را پیدا کرد. ۹. در صورتی که سرمایه گذار شخصیت حقوقی باشد ارائه تصویر مصدق اسناد و مدارک ثبتی آن ضروری است. دو غار مصنوعی و یک غار طبیعی در دامنه کوه شهبازبند وجود دارد که حدود ۲۵ متر بالاتر از سطح زمین است و مردم محلی آن ها را بان مسیتی مینامند. برای اینکه دیدگاه چابهار عسلویه دوم به تحقق نزدیک شود تضمین تامین نفت خام و مواد پالایش شده نیازمند تاسیس منطقه مشترک صنعتی نفت و پتروشیمی و بزرگترین مرکز برون مرزی برای خرید نفت خام در منطقه آزاد چابهار است که این امر باید با مشارکت وزارت نفت و شرکتهای خارجی انجام شود و از عهده منطقه آزاد خارج است .با ید شرکت نفت با بهره گیری از مزایای منطقه دست به اینکار بزند . همچنین لازم است برای ثبت شعبه یا نمایندگی در ایران اشخاص حقوقی خارجی اظهارنامه ثبت شرکت و رونوشت مصدق سند شرکت در کشور متبوع را به زبان فارسی نیز ضمیمه نمایند. هر شرکت یا موسسه خارجی برای اینکه بتواند به وسیله شعبه یا نمایندگی در منطقه به فعالیت های اقتصادی مبادرت نماید باید در کشور متبوع خود مطابق قوانین و مقررات جاری آن کشور -به تصدیق نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور- شرکت قانونی محسوب شود و در واحد ثبتی منطقه نیز به ثبت رسیده باشد. Article w​as gen​er ated with t he ᠎help of GSA Content G᠎ener ator DE᠎MO.

خرید از منطقه آزاد چابهار

قطعا با خواندن این مقاله از دیدنی های چابهار شگفت زده میشود، اما اگر کلا به طبیعتگردی و جاهای طبیعی بکر و شگفتانگیز علاقه دارید، مقاله طبیعت شگفتانگیز ایران خوراک خودتان است و بعد از خواندن این مقاله، حتما آن را بخوانید. چه قصد خرید دارید یا تنها تمایل دارید از دیدنیهای این منطقه لذت ببرید، در هرحال حداقل سه روز را به این تور اختصاص دهید. ۱۲ آذر ۱۳۹۸ – ۱۵:۳۲ استانها سیستان و بلوچستان نظرات – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از چابهار، مردم جنوب سیستان و بلوچستان بعد از اصلاح قیمت بنزین هزینههای بالایی را برای حملونقل میپردازند چراکه نه تاکسی مناسبی دارند و نه حملونقل عمومی درست و درمان؛ حالا سؤال اینجاست که؛ واقعاً چه باید بکنند؟ دژکام همچینین خاطرنشان کرد: امروز هم در حدود ۹ شرکت و ۱۲ گروه در مجموعه پارک فعالیت دارند و تصمیم بر آن است تا این فعالیتها با هدایت و نظارت همکاران ما در پارک علم و فناوری به سمت رشد و بلوغ پیش برود تا در ایدهای که در نظر دارند موفق شوند و کسبوکاری را در محور خودشان راهاندازی کنند. ۲. دو نسخه اساسنامه که تکمیل شده و ذیل آن به امضاء تمامی سهامداران رسیده باشد.

خرید مستقیم از چابهار

وی با اشاره به اینکه چابهار پر بارانترین شهر ایران در شبانه روز گذشته با ۳۳ میلی متر بارش در ۲ ساعت بوده است، خاطرنشان کرد: بامداد امروز در نتیجه فعالیت مونسون هند در چابهار ۳۴.۵ میلی متر بارش باران ثبت شد که ۳۳ میلی متر آن در کمتر از ۲ ساعت بود. بازار ابریشم، یکی از مراکز خرید چابهار است که ماهانه قرعهکشی برگزار میکند و کالاها و اجناسی که در آن ارائه میشود به شرح زیر است: لوازم خانگی و لوازم آرایشی و بهداشتی، کالاهای روزانه و مصرفی، بدلیجات و زیورآلات، لوازم صوتی و تصویری، انواع لباس. شما می توانید انواع میگو، ماهی های جنوبی و خرچنگ های دریایی را از این بازار صیادی در ساحل دریا کوچک خریداری کنید. حتی اگر نتوانستید لباس بلوچی را تهیه کنید، می توانید تکه های سوزن دوزی شده را از آنجا خریداری کنید و بعد از بازگشت به شهرتان در لباس هایتان به کار ببرید.

اگر میخواهید اجناس چینی خریداری کنید، نگران نباشید زیرا چابهار شهری با انواع اجناس از کشورهای مختلف است. همچنین دیدار با ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن چابهار، نشست و گفتگو با اقشار مختلف مردم، فعالان اقتصادی و کارآفرینان منطقه، نخبگان، معتمدان و اعضای شورای اداری چابهار از دیگر برنامههای «سعید محمد» در سفر به این بندر اقیانوسی است. گفتنی است؛ حضور در گلزار شهدای گمنام در مسجد پیامبر اعظم (ص) منطقه آزاد و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا، بازدید از حاشیهنشینی شهر چابهار، زیرساختها و تجهیزات بندر شهید بهشتی و نقطه منفصل مرز ریمدان، ظرفیتهای اقتصادی و پروژههای زیرساختی از جمله برنامههای اعلام شده مشاور رییس جمهور در این سفر ۲ روزه است. ؛ آثار تاریخی چون ساختمان تلگرافخانه انگلیسیها، گورستان جن، قلعه پرتغالیها و مسجد جامع تیس در این شهر قرار دارد. اما جاذبه های تاریخی و طبیعی شهر، ابدن در سایه موقعیت بازرگانی اش قرار نمی گیرد. وی افزود: کارهای خوبی در توسعه صنعتی و زیرساختی در این منطقه رقم خورده است، اما باید شتاب بیشتری پیدا کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، وی در این سفر ضمن دیدار با مسؤلان استانی مرتبط با بخش صنعت و معدن از واحدهای تولیدی که از سوی این بانک تأمین مالی شده اند، بازدید خواهد کرد.گفتنی است، مدیرعامل بانک صنعت و معدن در خلال این بازدیدها با تولیدکنندگان و کارآفرینان استان به گفتگو مینشیند و در خصوص راهکارهای رفع موانع تولید و پشتیبانی مؤثر از بخش صنعت و معدن استان با آنان به همفکری و تبادل نظر میپردازد.