ایجاد و بهبود وضعیت زیرساختها، اعم از جاده و فرودگاه، امکانات اقامتی و تفریحی، مجتمع های تجاری و امنیت در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است. برای اقامت در چابهار هتلها و سوئیتهای مختلفی را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفتهاند که هر کدام از امکانات رفاهی لازم برخوردار هستند. چابهار نیز مانند هر منطقه دیگری غذاهای بومی مختلفی دارد که حتما باید در سفر به چابهار آنها را امتحان کنید. ۱. امکان سرمایهگذارى سرمایهگذاران ایرانى و خارجى به هر میزان. موقعیت جغرافیائى مناسب به جهت قرار گرفتن در کنار آبراههاى بینالمللى بهعنوان مهمترین بند ایرانى خارجى از خلیج فارس. ۱۰. مجاز بودن ورود و تخلیه کالا بهمنظور ترانزیت خارجى. ۷. واردات کالاهاى تولید شده در منطقه آزاد به داخل کشور به میزان خارج قسمت ارزش افزوده به قیمت محصول تولیدى بدون نیاز به ثبت سفارش و گشایش اعتبار و عدم شمول شرط غیرمجاز و مجاز شرط. مشتریان گرامی کلیه محصولات مجموعه شبکه سراسری توزیع نهال در کشور با بکارگیری از متد روز اروپا تکثیر و تولید گردیده و بصورت مستقیم و بی واسطه برای کلیه عزیزان قابل ارائه خواهد بود.جملگی نهال های این مجموعه دارای گواهی بهداشت و سلامت و قرنطینه استانی و مجوزات مربوطه به صادرات را دارا میباشد.

منطقه آزاد چابهار

ابتدا هزینه های مرتبط با واریزی های قانونی برای ثبت شرکت در چابهار که می بایست برای تاسیس یک شرکت پرداخت نمود این هزینه ها بسته به متراژ دفاتر و موضوع فعالیت یک شرکت متفاوت می باشد و واریزی های مجوزات نیز متفاوت است از اینرو برای ثبت شرکت با مقیاس های حداقلی بایستی در حدود ۳ میلیون تومان در سال ۱۴۰۰ مد نظر قرار دهید . هزینه کارگذاری ثبت ونک برای ثبت شرکت در منطقه آزاد چابهار در سال ۱۴۰۰ سیصد هزار تومان به عنوان دستمزد وکالت انجام امور تعیین شده است. ۱. انجام امور زیربنایی، عمرانی و آبادانی، رشد و توسعه اقتصادی. همچنین ترویج و گسترش انضباط مالی و شفاف سازی جامع اطلاعات و پیاده سازی فرایندهای انطباق کامل فعالیت ها با قوانین، جزئی از ارزش های محوری مد نظر باشد که از جنابعالی انتظار می رود به منظور تحقق آن گام های مؤثری برداشته و با آخرین دستاوردهای علمی و فناوری های نوین با رعایت تشریفات قانونی مقرر و هماهنگی کامل با ارکان این دبیرخانه و تعامل و همکاری سایر همکاران به ویژه معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد چابهار اقدامات لازم را معمول نمایید.

خرید از منطقه آزاد چابهار

لایحه دوم که منتقد کم ندارد، شهریور ماه ۹۷، سه ماه پس از تصویب آن در دولت، در صحن علنی مجلس همراه با کلیات لایحه ایجاد ۸ منطقه آزاد و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی جدید تصویب شد و به شورای نگهبان رفت؛ مهرماه ۹۷ شورای نگهبان با آن مخالفت کرد و دوباره به مجلس برگشت؛ در کمیسیونهای اقتصادی و شوراها و امور داخلی دوباره بررسی شد اما اینبار صرفاً لایحه توسعه منطقه آزاد چابهار؛ این لایحه درحال حاضر منتظر تصویب در شورای نگهبان است. در راستای تحقق سند چشم انداز، اهداف و سیاست های کلان تعیین شده مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی با عنایت به تخصص ، حسن سوابق و شایستگی های علمی و تجربی، جنابعالی را به موجب این حکم به عنوان نماینده و معین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد چابهار منصوب می نمایم . تورهای چابهار بر دو قسم هستند: تورهای انفرادی (اختصاصی) و تورهای گروهی.در تور انفرادی چابهار، آژانس مسافرتی پرواز رفت و برگشت را بر مبنای تاریخ و مدت اقامت مورد نظر شما رزرو میکند و برای اقامت نیز شما قادر به انتخاب از میان گزینههایی هستید که آژانس در مقابل شما میگذارد. Th᠎is has be en g​enerat​ed ​by GSA  C onte nt G en᠎erator  D emoversion!

برای چین دو راه وجود دارد: یکی حضور نظامی در جهت برقراری ثبات و امنیت در افغانستان برای ورود سرمایه گذاری اطمینان بخش است که قطعا مانند ایالات متحده در نهایت محکوم به خروج خواهد بود و دیگری کمک به طالبان در جهت برقرای نظم و امنیت در کشور است که این مسأله نیز از آنجایی که طالبان در تشکیل دولت-ملت موفق نخواهد بود به چالشی اساسی برای چین تبدیل خواهد شد. هم جواری با اقیانوس هند و دسترسی به آب راه های بین المللی، موقعیت برتری به منطقه آزاد داده است تا مرکز یک کریدور ارتباطی بین کشورهای آسیای میانه و سایر کشورهای جهان باشد. به بیان دیگر منطقه آزاد چابهار در مسیر شاه راه شمال و جنوب، همچنین کریدور شرقی-غربی یا راه ابریشم دریایی است و به این معنا مهم ترین مزیت ترانزیتی جهان را به خود اختصاص داده است. اگر قصد دیدن برخی از معروفترین دیدنیهای منطقه از غرب (تا ساحل درک) و از شرق (تا بندر گواتر) را دارید و میخواهید مدتی را نیز در شهر تیس و ساحل دریابزرگ چابهار سپری کنید و سری هم به مراکز خرید منطقه آزاد چابهار بزنید، چهار روز حداقل زمانی است که نیاز خواهید داشت.چنانچه تمایل دارید مدت زمان بیشتری را به هریک از این فعالیتها و بازدیدها اختصاص دهید یا در فواصل بین بازدیدهای خود ساعاتی را به استراحت بگذرانید، میتوانید تورهایی با مدت زمان بیشتر از پنج روز یا ۶ روز را خریداری کنید.در تور چابهار، کجا اقامت کنم؟