• در زمان خرید از مراکز خرید چابهار و منطقه آزاد تجاری آن، از قیمتها اطلاع داشته باشید تا کالاها را گرانتر از چیزی که باید نخرید. یک بازار قدیمی و تعدادی پاساژ هم در بافت شهر وجود دارد که بسیار شبیه بازارهای سنتی سایر شهرهاست و در آن ها صنایع دستی مانند سوزن دوزی و لوازم مورد نیاز آن، پارچه های مناسب برای لباس های هندی و پاکستانی، کاموای کیلویی و اقلامی نظیر این ها عرضه می شود. مرکز خرید ابریشم چابهار یکی از بزرگ ترین مراکز خرید چابهار با دارا بودن ۲۷۵ واحد فروشگاهی می باشد که در کنار این ها یک هایپرمارکت فوق العاده هم با عرضه انواع مواد غذایی و کالاهای مصرف فعالیت می کند ، همانند سایر مجتمع های تجاری منطقه آزاد اینجا محصولاتی ارزان قیمت در بخش هایی نظیر پوشاک ، لوازم خانگی ، صوتی و تصویری ، لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می کنند که بهدو قسمت جزئی و کلی تقسیم می شوند . Data was g​enerat​ed ᠎by G SA C on te​nt Generato᠎r DE MO.

خرید مستقیم از چابهار

در طبقات فوقانی این مراکز خرید مراکز تفریحی چون شهربازیهای سر بسته، سالنهای فودکورت، رستورانها و سینماهای مجهز تعبیه شده است که این مراکز را علاوه بر مرکزی برای خرید به مرکزی برای تفریح تبدیل نموده است. مهاباد یکی دیگر از شهرهای مناسب برای خرید است که به شما پیشنهاد میشود حتما برای یک بار هم که شده سفر به مهاباد را تجربه کنید؛ این شهر که در استان آذربایجان غربی واقع شده است علاوه بر بازارچههای بسیار مقرون به صرفه طبیعتی بینظیر دارد. چابهار به دلیل موقعیت جغرافیایی اش چند اسکله ماهیگیری دارد. بسیاری از عمدهفروشان اصناف مختلف سالی چند بار سفر به ارومیه را برای خرید از این بازارچه تجربه میکنند. گشت و گذار در این مراکز خرید از بهترین پیشنهادها برای تهران گردی هستند. با اجاره آپارتمان مبله در تهران در هومسا میتوانید به مراکز خرید شمال تهران نزدیکتر باشید و رفت و آمد خود را آسان کنید و از دردسرهای ترافیک سنگین تهران در امان باشید. از این گل در درمان سنتی و ساخت ظروف سفالی استفاده میشود. گل افشانی که در این برنامه پیشنهاد کردهایم، در نزدیکی روستای تَنگ است و به همین نام نیز شناخته میشود.  Th is  post has be​en do᠎ne with GSA C onte​nt Gen erator ​DE MO!

منطقه آزاد چابهار

البته میزان فعالیت این گل افشان ها در طول سال متفاوت است. هزینه اقامت در این هتل برای هر نفر در یک شب در نیمه اول سال ۱۴۰۰ حدود ۴۴۰ هزار تومان است. بسته مسافرتی یا پکیچ تور ۵ شب چابهار شما خدمات کامل یک تور ارزان قیمت داخلی را دریافت خواهید کرد . در طبقه اول این فروشگاه که وارد شوید، بسته به اینکه از کدام در ورودی به داخل پاساژ میروید، ممکن است کمی در ذوقتان بخورد. همانطور که از اسمش مشخص است، رستوران بام چابهار در بلندی قرار گرفته و موقع غذا خوردن کل شهر زیبای بندری زیر پای شماست. خوردن برنج با این غذا که با آب و نمک گوشت درست شده، مزهای بینظیر ایجاد میکند. در نیمه اول سال ۱۴۰۰ هزینه تور سه روزه به چابهار برای یک نفر از مبداء تهران و با هواپیما، برای هتل دو ستاره حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومن، برای هتل سه ستاره حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، برای هتل ۴ ستاره حدود ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و برای هتل پنج ستاره حدود ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. درست است که بخشی از سفر را خرید از آن مناطق تشکیل می دهد و این امر که در مناطق آزاد خرید ارزان تر است وجود دارد اما به این نکته مهم توجه کنید که در چابهار خرید لباس خیلی به صرفه نیست.

چابهار بندری که به دریای عمان و اقیانوس هند دسترسی دارد و لنگرگاه کشتیهایی است که از بنادر خارج از کشور در ساحل این بندر کناره گرفتهاند و به همین دلیل بیواسطهترین بازارهای ایران را میتوان در این شهر یافت. بازدید از جاهای دیدنی مهاباد همواره مورد استقبال گردشگران قرار میگیرد که قصد دارند با یک تیر دو نشان را مورد هدف خود قرار دهند؛ اولی، خریدی مقرون به صرفه و دوم، لذت بردن از جاذبههای طبیعی و گردشگری مهاباد. در این مقاله با نگاهی عمیق تر به بررسی جوانب این موضوع خواهیم پرداخت. علت نامگذاری آن به کوههای مریخی را نیز به همین دلیل میدانند. پس از آنکه خوب از تماشای کوههای مریخی لذت بردید حدود ۳۰ کیلومتر به راهتان ادامه بدهید تا به اسکله و ساحل زیبای بریس برسید. این کوهها که به دلیل شباهتشان به ناهمواری سیارات دیگر، به کوههای مریخی مشهور شدهاند به دلیل ساختار رسوبی و فرسایشی که در گذر زمان یافتهاند به این شکل درآمدهاند. این کوهها اشکالی اعجابانگیز و شگفت آور دارند و برای عکاسی فوق العادهاند. مدیر حقوقی، امور قراردادها و املاک سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: ماده ۶۵ که در ابتدا به آن اشاره کردیم میگوید « تمامی اختیارات و وظایف دستگاههای اجرایی مستقر، با منطقه آزاد است» پس به نظر میرسد تصمیم عُقلایی قانونگذار برای این است که منطقه آزاد یک “مدیریت یکپارچه” داشته باشد.