خلیج گواتر با طبیعتی بکر و زیبا در ضلع انتهایی تنها بندر اقیانوسی ایران «چابهار»، تابلویی بی نظیر از رقص دلفین ها در امواج اقیانوس را به نمایش گذاشته و لحظاتی به یادماندنی و شاد را برای گردشگران و علاقه مندان به طبیعت دریا به یادگار میگذارد. جاذبه های منطقه سبب شده اند شهرستان چابهار به پاتوق طبیعت گردی و گشت و گذار اهالی سفر تبدیل گردد. بدون شک غروب آفتاب در گواتر، یکی از زیباترین تصاویری است که در سفر به نوار ساحلی جنوب میتوانید با آن رو به رو شوید. از جمله بازی های شبانه روستاهای شهرستان زابل که پس از فراغت از کار روزانه در کوچه میدان ده انجام می شود بازی گروهی است بین دو تیم به نام “گل گل” (گل گل ها) تعداد بازیکنان هر تیم معمولاً از ۵ تا ۱۰ نفر است محل بازی به گونه ای که اشاره شد. در تیر ۱۴۰۰، استاندار سیستان و بلوچستان گفت که با «کمترین امکانات در حال مقابله با موج جدید کرونا هستیم» و اعلام کرد که ۱۰ شهر این استان، بیمارستان ندارند. چابهار یکی از شهرهای بندری است که در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

بازار برکت چابهار

قطر دهانهی هر یک از این تپهها حدود چند متر است و از دهانهی گل افشانی که همچنان فعال است، گلی به رنگ خاکستری بیرون میریزد و بر دامنهی تپه جاری میشود. در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک نموده و از لیست پیشنهادی بهترین گزینه را انتخاب و خرید را انجام دهید. در صفحه بعدی با بررسی صحت مشخصات وارد شده و کلیک بر گزینه ” ادامه” به صفحه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد. پس از انتخاب پرواز، نوبت به ثبت اطلاعات میرسد قبل از رزرو بلیط هواپیمای چابهار باید اطلاعات خود را به صورت کاملا صحیح و با دقت وارد نمایید و در نهایت با انتخاب گزینه ” ثبت” به مرحله بعد خواهید رفت. با خریداری این هنر زیبا نه تنها که یادگاری ارزشمند با خود به شهرتان میبرید، بلکه به رونق صنایع دستی چابهار هم کمک خواهید کرد. از این سوغاتی ها می توان به عنوان صنایع دستی همچون بلوچی دوزی یا همان سوزن دوزی، سکه دوزی، زری دوزی، وسایل زینتی، معرق صدف، گلیم بافی، حصیر بافی و تراش سنگ های قیمتی اشاره نمود که بسیار زیبا و چشم نواز هستند. سکه دوزی و یا آینه دوزی هنری است که در چابهار رواج دارد. Con tent has been generated  with G​SA C ontent G enerator Dem ov ersi᠎on​!

با توجه به اینکه در رزرو اینترنتی بلیط هواپیما زاهدان چابهار ممکن است با مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا جریان برق و غیره مواجه شوید، تیم هایی از کارشناسان حرفه ای به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی در تمام طول سال آماده رفع مشکلات و پاسخگوی سوالاتتان هستند. فرودگاه چابهار مجهز به دو پایانه مجزا برای پرواز های خارجی و داخلی می باشد و باند فرودگاه جهت پروازهای شب نیز مجهز و آماده است . هتل لیپار چابهار: هتل لیپار درکنار دریای عمان قرار واقع است و فاصله کمی با ساحل و بازارهای چابهار دارد. دختر بچهای را میبینید که در دورترین منطقه جنوب ایران، پشت دامنش را به دریای عمان داده و به شهرستانهای ایرانشهر و نیکشهر نگاه میکند. شهر بندری چابهار در جنوب غربی استان سیستان و بلوچستان، در ساحل دریای عمان و اقیانوس هند است. بهمرور زمان مراکز خرید بزرگی در این شهر ایجاد شده و روند خرید ارزانقیمت از این شهر گسترشیافته است.

در فروشگاههای این شهر به دلیل نزدیکی به اقیانوس هند انواع و اقسام شکلاتهای خارجی وجود دارند که اتفاقا ارزان هم هستند. اطلاع از این فاکتورها یکی از مهم ترین گام ها برای فراهم شدن امکان خرید بلیط ارزان پرواز زاهدان چابهار محسوب میشود. یکی از مهم ترین خدمات رسپینا، ارائه ارزان ترین قیمت های بلیط هواپیما است تا دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه های سفر خود نداشته باشید. برند ایرلاین ها و نوع هواپیماهایی که هر یک در ناوگان هوایی خود دارند، از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت بلیط هواپیما می باشد. در بازه های زمانی که به دلایل مختلف از قبیل برگزاری رویدادهای فراهنگی، ورزشی و یا وضعیت مناسب آب و هوایی چابهار و همچنین اتمام تعطیلات نوروزی و غیره، بلیط پرواز زاهدان چابهار با تقاضای بسیار زیادی مواجه میشود. هزینه دستمزد لباس از ۱۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان متغیر است، اما چیزی که به قیمت این نوع لباسهای محلی اضافه میکند سوزندوزیهای روی آن است که چون با ظرافت انجام میشود قیمت بالایی دارد.