حاصل همه تلاشها – رفت و آمدها – مکاتبات و امثالهم در یک مورد خلاصه می گردد . بازار فردوس، اولین مرکز خرید مدرن چابهار به شمار می رفت و در آن همهی اقلام به دست می آمد. در این مقاله به تعریف محدوده منطقه آزاد چابهار میپردازیم و شما را با کاربری این منطقه آشنا میکنیم؛ و اینکه چطور میتوان از این مناطق خرید کرد و در کدام مناطق به گردشگری رفت؟ هدف ما در فروشگاه اینترنتی شدام خریدی آسان، ارزان و امن از منطقه آزاد چابهار است که شرایطی بسیار ساده را برای خرید شما عزیزانی که امکان سفر را ندارید فراهم آورده است. مناطق آزاد قرار است که مزایای هماهنگ با مقتضیات بازار جهانی فراهم کنند، تا مقتضیات توسعه اقتصادی، تسهیل صادرات و واردات و بهبود تولید را هرچه بیشتر داشته باشند و دریچهای آزمایشی برای اجرای سیاستهای توسعهای در کشور باشند. برای راحتتر رسیدن از محلیهای آنجا سوال کنید تا مسیر درست را به شما نشان دهند. چابهار یک بازار طلا نیز دارد که در آنجا می توانید طرح های متفاوتی از طلا را پیدا کنید. بازار فردوس در قسمت فوقانی خود هتل بین المللی فردوس را نیز دارد. Con᠎tent w as cre ated with GSA ​Co᠎ntent Ge nera᠎to᠎r  DEMO !

خرید مستقیم از چابهار

کافی است قبل از آغاز سفر خود به رزرو هتل در چابهار بپردازید. اقامت در بهترین هتل های چابهار همراه با صبحانه بخش دیگری از خدمات تور ارزان چابهار یا لاکچری شما می باشد که توسط کارشناسان تور فارا گشت برایت انجام می شود. یا اینکه ایرلاین های تور چابهار تعداد محدودی صندلی ، یا جای خالی موجود داشته باشند که در این صورت آنها هم مجبور به ارایه قیمت بلیط ارزان چابهار به شما خواهند شد ، که به این دو اصل در اصطلاح تور لحظه آخری چابهار گفته خواهد شد . لازم است بدانید که بازار موبایل این مجتمع در طبقه دوم آن واقع شده است ولی باید در هنگام خرید به اصالت توجه داشته باشید؛ زیرا نظارت مطلوبی روی این امر صورت نگرفته است. در هنگام سفر نیازی نیست نگران تهیه بلیط و یا جایی برای اسکان در چابهار باشید و می توانید زمان بیشتری را به گشت و گذار در این منطقه بگذرانید. ۵-وجود جاده های مناسب در مسیرهای هدف با نگاهی اجمالی به وضع موجود تنها جاده ترانزیتی از مولفه های فوق وجود داشته و سایر موارد یا اصولاً وجود ندارد ( مانند خطوط راه آهن ) و یا خارج از محدوده منطقه آزاد بوده و سازمان نقشی در مدیریت و بهره برداری از آنها نداشته و قوانین و مقررات منطقه جاری نمی باشد.

خرید از منطقه آزاد چابهار

از مهمترین مراکز خرید و بازارهای منطقه آزاد چابهار میتوان به بازار تیس، بازار پردیس، بازار صالحیار، مجتمع تجاری صدف، بازار فردوس، بازار ابریشم، بازار سنتی یا دکه بازار، بازار زرگرها و مجتمع تجاری سینا اشاره کرد. این بازار کمی بالاتر از پارک بهار قرار دارد. این موقعیت جغرافیایی باعث شده که این بندر، محل واردات بسیاری از کالاهای خارجی و لوکس باشد. هرچند تبدیل مریوان و بانه به منطقه آزاد پدیدهای نوظهور و تازه محسوب میشود، اما بانه در زمینه واردات کالا سابقهای طولانی دارد. دلیل صورتی بودن آب این تالاب وجود فیتوپلانکتون های خاصی است که که در آن زندگی می کنند. چابهار جاذبه های بی نظیری همچون تپه های گل فشان، سواحل بریس، منطقه کوههای مریخی، جنگلهای مانگرو خلیج گواتر، تالاب صورتی و گاندو تمساح پوزه کوتاه ایرانی در منطقه باهوکلات و … بی شک میزان درآمد مردم محلی درشادی و امنیت شما تاثیر مستقیم دارد. سایت لست مینت تور این کار را برای شما آسان می کند.  This was cre ated  by GSA  Conte nt Gene᠎rator  DEMO.

منطقه آزاد چابهار

سازمان ملل نیز این منطقه را مهمترین کریدور شرق-غرب و جنوبیترین راه این کریدور خوانده است. کوههای مریخی از مهمترین بخشهای اکوسیستمهای طبیعی چابهار است که در اثر پایین آمدن آب اقیانوس سر از آب بیرون کشیدهاند. کوههای مریخی چندین میلیون سال است که زیر دریای عمان بودهاند و به گونهای آنها جزئی از اقیانوس هند بودهاند و به تدریج از آب بیرون آمدهاند. چابهار دارای موقعیتی راهبردی است و نزدیکترین دسترسی به کشورهای آسیای میانه از جمله ازبکستان، ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان، افغانستان است و به آبهای آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است. این منطقه از شمال با کشورهای افغانستان و کشورهای آسیای میانه (ازبکستان، تاجیکستان، ترکمنستان، قرقیزستان و قزاقستان)، از شرق با پاکستان و از جنوب با اقیانوس هند همسایه است. به همین علت برای ساده شدن ترانزیت بار اقداماتی مانند احداث فرودگاه بین المللی و ایجاد راه آهن برای اتصال ریلی جنوب به کشورهای همسایه شمالی مانند ترکمنستان و افغانستان در دست ایجاد است.