تنوع و اجناس رنگ و وارنگ آدمو بدجوری قلقلک می ده و مطمئنا یکی از جذابیت های فوق العاده سفر شما در تور چابهار با فارا گشت می شود. در سفر به چابهار امکان رزرو هتل، مجتمعهای اقامتی، ویلا و یا خانههای روستایی نیز وجود دارد. برای گشت کامل در هر ۲ مجتمع به یک کامل به همراه کلی انرژی نیاز دارید. چابهار از مناطق آزاد بازرگانی می باشد و به همین علت گردشگران علاوه بر گشت و گذار در این شهر، با هدف خرید هم به آن سفر می کنند به همین خاطر اینبار در فلات پارس گیتی قصد دارم تا شما را با بازارهای چابهار آشنا کنم تا بدانید پس از خرید تور چابهار می توانید از چه بازارهایی دیدن کرده و سوغاتی ناب بخرید. در دبی اگر سفر شما چندین روز هم طول بکشد خسته نمی شوید به دلیل اینکه مناطق بی نظیر و گردشگری بسیار زیادی دارد. یکی از برترین مناطق گردشگری دنیا، شهر دبی در کشور امارات می باشد.

بازار اژدها (Dragon mart) : یکی دیگر از جاذبه های دیدنی دبی ، بازار دراگون مارت یا بازار اژدها است . جاهای دیدنی چابهار بیشتر شامل جاذبه های طبیعی و بناهای تاریخی می باشد و از طرفی آب و هوایی خاص منطقه که اکثر اوقات معتدل است یکی دیگر از دلایل جذب گردشگران به این منطقه به حساب میآید، همچنین گفته میشود که اسم شهر چابهار از اصطلاح “چهار بهار” گرفته شده و اشاره به آب و هوای معتدل این شهر در زمانهای مختلف سال دارد. همچین جاهای زیادی برای غذا خوردن در اینجا وجود دارد: کی اف سی (KFC) و مک دونالدز (McDonalds)، یونگ سوی میلک (Yonghe Soy Milk)، پیتزا هات (Pizza Hut)، یوشنویا (Yoshinoya)، دیری کوئین (Dairy Queen)، ای اند دابلیو (A& W)، رستوران مکزیکی (Mexican Restaurant) … رقابت این دو کشور به معنای آن است که بین چین و هند در نفوذ در آسیای مرکزی و رسیدن به قدرت اول اقتصادی جنوب آسیا، اختلاف وجود دارد و این رقابت، در بازیهای منطقهای خودنمایی خواهد کرد. به طور کلی باید گفت، اگرچه در مورد کمک به افغانستان جهت مقابله با وقوع بحرانی انسانی در این کشور اجماع نظر وجود دارد، با این حال باید منتظر ماند و دید که آیا دیگر کشورها، روابط و پیوندهای اقتصادی خود را با طالبان و افغانستان از سرخواهند گرفت یا خیر و در عین حال آیا دیگر کشورها با تقاضاهای مکرر طالبان جهت آزادسازی منابع بانک مرکزی افغانستان در بانکهای خارجی همراهی خواهند کرد یا خیر.

دبی نیز نام دیگر این بازار است.

مرکز خرید صدف به هتل لیپار یکی از بزرگترین و زیباترین هتلهای منطقه آزاد چابهار نزدیک است و اگر در این هتل اقامت دارید، گزینه بسیار مناسبی برای خرید شما خواهد بود. با اینکه در لیست ارائه شده لیفان X60 به خوبی عمل نکرده و از خودروهای بی کیفیت چین شناخته شد، اما در بین شاسی بلندها دارای قیمت مناسبی است. لیفان X60 از سال ۲۰۱۱ تابحال در دو نسخه دستی و اتوماتیک در بازار ایران به نمایندگی کرمان موتور عرضه می شود. فردی که نتوانسته کالای با کیفیت تولیدی خود را با بسته بندی های زیبا و شکیل به سهولت در بازار عرضه کند و درآمدزایی داشته باشد. هاوال با اینکه برند کمتر شناخته شده تری است اما محصولات با کیفیت و محبوبی را به بازار ایران عرضه کرده است. میزان دامداری و دامپروری در ایران نیز قابل توجه است. بازار چینی های دبی نیز نام دیگر این بازار است. درقدیم مراسم خاصی در این قدمگاه بر پا میشد، مردم قربانی یا خرما و حلوا به مکان مورد نظر و در بین افراد تقسیم میکردند. از دیدگاه فرهنگی، بخش اعظم تاریخ نوین ایران، به تنش میان مذهب شیعه و میراث فرهنگی ایرانی تعلق گرفت. در یان بازار فروشگاه های بزرگ پوشاک و لوازم برقی ، صنعتی و حتی درمانی با معماری مدرن و جذاب قرار دارند اما در این مجتمع بزرگ و مدرن خبری از برند های معرف اروپایی نیست و کلیه اجناس چینی و با قیمت مناسب می باشند. Con​te nt w᠎as g᠎enerated with t he  help of G᠎SA C onte​nt G᠎ener᠎ator Dem᠎oversion!

در این بازار اکثر فروشندگان چینی هستند و شاید بتوان گفت که این بازار تنها بازار دبی است که قیمت ها در آن مقطوع نیستند و می توان از فروشندگان تخفیف گرفت . بازار چینی ها در کیش یکی از همین گزینه هاست که قرار است بیشتر در مورد آن بدانید. این خودرو نیز در دسته شاسی بلندها دارای قیمت مناسبی است و می توانیم آن را در لیست شاسی بلندهای ارزان قیمت ایران قرار دهیم. این شاسی بلند چینی ارزان در زمان ورود به بازار ایران توانست خیلی زود جایگاه مناسبی در بازار به دست آورد. محصولات جک در ابتدا به عنوان شاسی بلند ارزان شناخته می شدند اما در حال حاضر با توجه به قیمت های نجومی نمی توان لقب ارزان را برای آن ها به کاربرد. ابعاد کوچکتر این خودرو در مقایسه با دیگر انواع شاسی بلندهای تولید شده در دیگر کمپانی ها عاملی است که چنین نتیجه را به دست می دهد. در نتیجه دولت چین با مقررات جدی بهبود وضعیت شبکه بانکی را در دستور کار قرار داد.