وی افزود: ظرفیت روستای کُمب تکمیل و جمعیت سرریز شهر به طرف مناطق میرآباد و مرادآباد هدایت شده بطوریکه شاهد ایجاد روزانه ۱۰۰ کپر جدید در حاشیه شهر چابهار هستیم. خبرگزاری آریا – چابهار- ایرنا- برق گرفتگی و تخریب خانه های فاقد هرگونه استاندارد بیش از ۶۰ هزار نفر از اهالی حاشیه شهر چابهار در مناطق کُمب، جنگلوک، هوت آباد، عثمان آباد، رمین، نوک آباد، تیس، میرآباد و مرادآباد را تهدید می کند. اگر اهل ذوق و خوش مشرب هستید و از سویی میخواهید با فرهنگ بومیان این شهر و روزمرهی آنها آشنا شوید، میتوانید خانه ها و اقامتگاه های سنتی چابهار را انتخاب کنید که نسبت به هتل ارزانتر است. برای اقامت با توجه به بودجه وسلیقهتان ، از هتلهای ۴ ستاره تا اقامتگاه های سنتی را میتوانید انتخاب کنید. از بهترین هتلهای چابهار هتل ۴ ستاره لیپار را میتوان نام برد که به ساحل و تمامی امکانات گردشگران دسترسی دارد. تور ۱۰ شب چابهار یک سفر بسیار لوکس زیبا و بیاد ماندنی است که آژانس هواپیمایی و جهانگردی آهنگ پرواز با سابقه درخشان ۱۶ ساله خود در اجرای تورهای مسافرتی گروهی و انفرادی چابهار ، در زمینه اجرای تورهای داخلی ، توری کامل از نظر خدمات بلیط هواپیما تا ترانسفر فرودگاهی ویژه و خدمات رزرو هتل ۳ و ۴ و ۵ ستاره و تور لیدر را به صورت کاملا حرفه ای در تور ۶ شب چابهار ارزان قیمت به شما عزیزان ارائه دهد و به همین دلیل موضوع قیمت تور ۳ روزه چابهار برای شما بسیار ارزانتر از جاهای دیگر خواهد شد ، برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید .

منطقه آزاد چابهار

This conte nt has be en done ᠎by GSA Conten᠎t  Gene᠎rator DEMO.

خرید مستقیم از چابهار

جاییکه بهشت جنوب خوانده میشود.اگر شما هم علاقهمندید روزی سفر به مریخ را تجربه کنید، با من همسفر شوید تا به چابهار قدم بگذاریم. اگر قصد سفر به جنوب ایران را دارید، پیشنهاد میکنم به سمت سیستان بلوچستان، رفته و در جنوب آن، سفر به مکانی را تجربه کنید، که آب و هوای آن، بر خلاف سایر شهرهای جنوبی، بهشتی و معتدل است. بخاطر آب و هوای بهاری که بر این شهر ساکن است، اغلب مردم چابهار را مخفف “چهابهار” میدانند. سرپرست معاونت استانداری سیستان و بلوچستان و فرمانداری ویژه چابهار در پاسخ به اعتراض شماری از حاشیه نشینان گفت: هیچ شخص و ارگانی حق تخریب منزل سکونتی حاشیه نشینان را ندارد و تنها تعدادی کپر غیرمسکونی توسط یگان حفاظت از اراضی ملی در حاشیه شهر تخریب شده است. محمد یونس حقانی، شهردار چابهار، در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، با بیان اینکه ۶۰ درصد جمعیت شهر چابهار در حاشیه و بافت فرسوده زندگی میکنند اظهار داشت: بنیاد مسکن اخیراً به محدودههای حریم شهر و روستایی چابهار ورود کرده و سازمان شهرداری نیز ورود جدی به این قضیه داشته، اما این شهر درآمدهای پایدار آنچنانی ندارد و برای رسیدگی به مسئله حاشینه نشینی در چابهار نیازمند تلاشهای گسترده در سطح استانی و ملی هستیم. ​Conte nt w as created wi​th G​SA  Con​tent Gen er ator Demov ersi​on!

خرید از منطقه آزاد چابهار

شهردار چابهار با بیان اینکه ۶۰ درصد جمعیت شهر چابهار در حاشیه و بافت فرسوده زندگی میکنند اظهار داشت: بنیاد مسکن اخیراً به محدودههای حریم شهر و روستایی چابهار ورود کرده و سازمان شهرداری نیز ورود جدی به این قضیه داشته، اما این شهر درآمدهای پایدار آنچنانی ندارد و برای رسیدگی به مسئله حاشینه نشینی در چابهار نیازمند تلاشهای گسترده در سطح استانی و ملی هستیم. خبرگزاری میزان- شهردار چابهار اظهار کرد: ۶۰ درصد جمعیت شهر چابهار در حاشیه و بافت فرسوده زندگی میکنند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، محمد یونس حقانی شهردار چابهار در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هزاران نفر از جمعیت روستاهای همجوار و سایر نقاط سیستان وبلوچستان به امید زندگی بهتر و اشتغال به چابهار عزیمت کرده و به دلیل ارزانی زمین در مناطق حاشیه شهر سکونت گزیده اند. شهرستان چابهار در حالی بیش از ۱۲۰ هزار نفر جمعیت دارد که نیمی از آن در شرایطی با عنوان حاشیه نشین و ساکنان غیررسمی در استراتژیک ترین شهر جنوب غربی کشور زندگی می کنند. محمدرضا سالاری فنودی در گفت وگو با تسنیم در زاهدان، اظهار داشت: این موثرترین بارش چابهار در بیش از ۱ سال اخیر است.

وی افزود: حاشیه نشینان چابهار نیازمند تسریع در برقرسانی، آبرسانی و آسفالت معابر، بهداشت و مدرسه هستند و باید با اختصاص اعتبارات لازم مشکلات آنها را مرتفع کرد. برای دسترسی به آن باید از بلوار امام خمینی، بلوار شهید با هنر عبور نموده تا از شهر چابهار خارج گردید. چابهار در کنار آبهای عمان و اقیانوس هند قرار گرفته است که به علت موقعیت جغرافیایی که دارد، باعث شده یکی از گرمترین شهرهای ایران در زمستان و یکی از خنکترین شهرها در تابستان به شمار رود. از آنجا که این شهر در ساحل اقیانوس هند قرار دارد و بندرگاه آن محلی برای پهلوگیری کشتی های مختلف است، انواع ماهی و میگو تازه را می توانید در بازارهای این شهر خریداری کنید. باید این نکته را بدانید که اما با این حال فکر می کنید که هر کدام از این موارد را در کدام بازار می توانید خریداری نمایید؟ با این حال بعضی از مردم که نسبت به این موضوع به شدت معترض هستند با عوامل خبرگزاری تسنیم در سواحل مکران بارها تماس گرفتهاند و میگویند لنگ یک امضای شورای شهری هستیم که باید در چابهار باشد اما نیست و مجموعه فرمانداری نیز در این زمینه سکوت کرده و به ما پاسخی نمیدهد.