در صحنه رقابت این دو بندر، دو بازیگر مهم حضور دارند: اول چینیها که در بندر گوادر و دوم هندیها که در بندر چابهار سرمایه گذاری انجام دادهاند. اما کمی آن سوتر از این بندر، منطقه ای وجود دارد که شما را به یاد فیلم های تخیلی درباره مریخ می اندازد. در این بازار انواع و اقسام برندهای لوکس و کاربردی وجود دارد. قیمت اجناس در این بازار بسیار مناسب است و میتوانید کالاهایی نظیر انواع پوشاک زنانه مردانه بچه گانه، چرم و کاپشن، کیف و کفش، انواع صندل و دمپایی، شال و روسری، انواع پارچههای محلی و ساده، ملحفه پتو و روتختی، پلاستیک جات بلورجات، انواع لوازمخانگی، لوازم لوکس و تزیینی، موبایل، چمدان، لوازم ورزشی، محصولات آرایشی و بهداشتی، انواع زیورآلات دریایی، طلا و جواهر و همچنین خوراکیهای محلی را بیابید. اگر مراکز خرید شهر قشم بهاندازه کافی طبع خرید شما را راضی نکرده است و دوست دارید اجناس بیشتری ببینید و قیمتهای مناسبتری پیدا کنید و یا بهطور عمده خرید کنید میتوانید به درگهان بروید. برای رفتن به درگهان میتوانید با هتل خود هماهنگ کرده و از سرویسهای آنها استفاده کنید و یا اگر به هر دلیلی میل دارید خودتان به آنجا بروید میتوانید از میدان برگ سبز در محله بازار قدیم تاکسی های خطی این مسیر را سوار شوید و به درگهان برسید.  Th​is artic᠎le w as w ri tten  with the help of G SA Content ᠎Generator DEMO!

مترو: سوار خط ۲ مترو شوید و در ایستگاه هپینگمن (和平门 پیاده شده و از خروجی C2 خارج شوید. در طبقه سوم نیز یکی از رستورانهای زیبای قشم با انواع غذاهای ایرانی و دریایی وجود دارد و اگر اهل فست فود باشید می توانید طیف وسیعی از انتخابها نظیر خانه برگر، پدر خوب و پیتزا هت را تجربه کنید. در ابتدای تاسیس این بازار قسمتی از واحدهای مسکونی آن به خوابگاه دانشجویان اختصاص دادهشده بود که بعد از مدتی دوباره به وضعیت مسکونی و اداری برگشت اما به این دلیل هنوز هم قسمتی از بازار به انواع خدمات ویژه به دانشجویان نظیر چاپ، تکثیر و کافی نت اختصاص دارد. اکثر غرفههای بیرونی این بازار به بانکها و موسسات اعتباری اختصاص دادهشده است ولی در غرفههای داخلی میتوانید انواع کیف و کفش، پوشاک و وسایل تزیینی را پیدا کنید. به محض ورود به سیتی سنتر ۱ مجسمه دایناسور متحرک نظر شما را به خود جلب میکند و در طبقه اول و دوم کالاهایی همچون انواع پوشاک، کیف و کفش، وسایل نوزاد، شکلات، قهوه و مبلمان ارائه میشود. میباشد. واحدهای صنفی به فروش انواع پوشاک، کیف و کفش، عینک، لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، لوازم کامپیوتر، لوازمخانگی و …

عبور جنوبیترین کریدور شرقی-غربی جهان خواهد بود.

در سیتی سنتر ۲ نیز انواع کالاهای پرزرقوبرق از وسایل دکوری خانه گرفته تا پوشاک در ویترین مغازهها خودنمایی میکنند. ظرفیت باتری دستگاه نیز ۴۳۶۰ میلی آمپر ساعت است که از شارژ سریع سیمی ۶۶ وات، شارژ بیسیم ۵۰ وات و شارژ بیسیم معکوس پشتیبانی میکند. دسترسی داشت. همچنین برای راحتی برداشت و انتقال وجه خریداران در ورودی درب اصلی سه دستگاه خودپرداز بانک ملی، سپه و صادرات وجود دارد. از مجموع ۳ کریدور حمل ونقل جهانی که کارشناسان سازمان ملل برای این امر پیشبینی کردهاند، ۲ کریدور از ایران میگذرد و چابهار نقطه عبور جنوبیترین کریدور شرقی-غربی جهان خواهد بود. وی افزود: این اقدام با هدف مبارزه با قاچاق و در خلال گشتهای دریایی نیروهای اطلاعاتی پایگاه دریایی امام علی (ع) که به یک شناور مشکوک شده بودند صورت گرفت. بازار فردوسی قشم با هدف توسعه و بهبود کیفیت فرآیند خریدوفروش در کنار بازار ستاره احداثشده است. بازار پردیس قشم یکی از بازارهای نسبتاً جدید جزیره قشم است که دقیقاً روبروی ستاره احداثشده است.

اما گروهی دیگر از خریداران سنتی تر عمل کرده و گردش و خرید در بازارهای بزرگ پایتخت را به هر پاساژ جدید و قدیم دیگری ترجیح می دهند. اگر شما هم بهدنبال جوابهای بازی آمیرزا نسخه جدید و قدیم هستید، در این صفحه همراه سرگرمی باشید تا بتوانید به راحتی هرچه تمامتر از عهدهی مراحل دشوار این بازی موبایلی ایرانی، بربیایید. برای این منظور کافی است که به وب سایت معتبری مانند مستر بلیط مراجعه کنند و مبدا و مقصد خود را مشخص نمایند تا لیستی از تمامی پروازهای موجود مربوط به تمامی ایرلاین ها نمایش داده شود. برای خرید کالاهای خارجی، لوازم خانگی، لوازم آرایش، چای، شکلات و… در این مرکز خرید فروشگاه های لوازم خانگی، عینک فروشی و صندل فروشی وجود دارد. این بازار که در سمت چپ بازار ستاره قرارگرفته است و برخلاف نامی که بر آن نهاده شده، چندان بزرگ نیست و ۸۰ فروشگاه در طبقه اول و دوم این مجتمع وجود دارد. همچنین در این بازار نمایندگی IKEA وجود دارد که میتوانید وسایل دکوری خانه را به راحتی در آن پیدا کنید و خانمها حتما سری به این فروشگاه میزنند.