البته توجه داشته باشید که سفر به این شهر در تابستان خیلی تصمیم مناسبی نیست. احمدعلی موهبتی در نشستی که با حضور فتاح؛ رئیس بنیاد مستضعفان کشور و هیئت همراه در استانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در استان بیان داشت: توجه بنیاد مستضعفان به سیستان و بلوچستان شتاب فزاینده و نگاه مطلوبتری داشته به گونه ای که طی یک ماه اخیر رئیس بنیاد مستضعفان به منظور ارزیابی مناطق مختلف شمال و جنوب دو بار به این استان سفر کرده است. بر اساس توضیحات وزارت راه و شهرسازی ساکنان شهرستانهای لنجان، نجف آباد، فلاورجان و خمینیشهر در شهر جدید فولادشهر و ساکنان کلیه شهرهای استان اصفهان در شهر جدید مجلسی امکان ثبتنام دارند. بر این اساس ساکنان تبریز میتوانند برای شهر جدید سهند و ساکنان شهر اصفهان و شهرستانهای این استان در شهرهای جدید فولادشهر، شهر جدید بهارستان و شهر جدید مجلسی ثبتنام کنند. این موضوع در حالی رخ میدهد که در سوم آبان امسال وزارت راه اطلاعیهای منتشر کرد و توضیح داد که افراد ساکن ۱۷ استان میتوانند برای شهرهای مجاور استان خود تقاضای مسکن حمایتی بدهند. به گزارش تجارتنیوز، بسیاری از ساکنان استانها و شهرهای مختلف میگویند که امکان ثبتنام برای مسکن حمایتی ندارند. براساس مکانیزم کار سلولهای خودکار، اصل اساسی و اولیه هر تغییر، در اصطلاح «همسایگی» یا «مجاورت»، حاکی است کاربریهایی که در مجاورت هم و به هم نزدیکند، بیشترین تغییرات را دارند و به حاشیه هر کاربری یا به مجاورت هر کاربری بیشترین امتیاز داده میشود و هرچه به مرکز کاربری نزدیک میشویم، امتیاز کمتری میگیرد و خروجی آن به صورت نقشه شایسته خواهد بود؛ برای این کار با بهرهگیری از ابزارهای Edit و ASSIGN، کلاسها جدا و فاصله اقلیدسی به آنها داده شد؛ به این صورت مرز کلاسها، کمترین امتیاز و مرکز کلاسها، بیشترین امتیاز را داشتند.

منطقه آزاد چابهار

وجود منطقه آزاد تجاری چابهار باعث شده تا برای مردم محلی فرصتهای شغلی بیشتری فراهم شود و امروزه افراد زیادی در مجتمعهای تجاری، حمل و نقل، سازمانها و اسکلهها مشغول به کار شوند. در این بسته خبری از ورود ۲۴ دستگاه اتوبوس و تاکسی به ناوگان حمل و نقل شهری چابهار تا فضاسازی معابر و میادین ساری و فراخوان مدیران شهرداری نیشابور را بخوانید. کوههای گل افشان چابهار به جای گدازههای آتش، گل به اطراف فوران میکنند. اگر دوست دارید بدانید که ساکنین این شهر چگونه زندگی میکنند و یا شرایط زندگی در چابهار چگونه است، این مقاله از وبلاگ علاءالدین تراول میتواند اطلاعات خوبی به شما بدهد. فارس در گزارشی مدعی شده است که اهالی ۲۰ استان و از جمله استان قم نمیتوانند برای مسکن حمایتی ثبتنام کنند و برخی مردم شهرهای کوچکتر از جمله سرپلذهاب کرمانشاه به اقتصاد آنلاین گزارش دادهاند که با وجود آنکه بسیاری از مردم این شهر خانه و کاشانه خود را در زلزله از دست دادهاند امکان ثبتنام مسکن حمایتی برای آنها وجود ندارد. راهکارهایی برای تشخیص اصل بودن کالا با تقلبی بودن آن وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. به جز این روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی به اقتصاد آنلاین خبر داد که به تازگی امکان ثبتنام ساکنان ۱۱ کلانشهر برای مسکن حمایتی در شهرهای جدید فراهم شده است. Da ta h as ᠎been cre ated ​with ​GSA Co᠎nten​t Ge​ne​ra tor DEMO.

مزایا و فواید منطقه آزاد برای کسب و کارها شامل چه مواردی است؟ ترخیص کالا از گمرک چابهار نیز یکی از پر درخواست ترین ترخیص کالاهای می باشد زیرا چابهار دارای دریاچه ایست که به آبهای آزاد متصل می باشد. روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی توضیح میدهد که علاوه بر استان قم، در برخی شهرستانهای ایران امکان ثبتنام برای مسکن حمایتی وجود ندارد زیرا در قم و این شهرها زمین مورد نیاز برای ساخت و ساز تامین نشده است. در این اطلاعیه آمده بود که مردمی که در مراکز استانهای البرز، تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی و غربی، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان و سیستان و بلوچستان ساکن هستند باید برای شهرهای مجاور محل سکونتشان درخواست مسکن حمایتی بدهند. به عنوان مثال شهروندان ساکن کرج نمیتوانند تقاضای مسکن حمایتی در کرج داشته باشند و باید برای مسکن حمایتی در شهرهای استان البرز و هشتگرد ثبتنام کنند. پیگیریها از معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی حاکی از آن است که خبر حذف ۲۰ استان از سامانه ثبتنام مسکن حمایتی صحت ندارد و اهالی تمام استانهای ایران به جز قم میتوانند برای مسکن حمایتی ثبتنام کنند.

خرید مستقیم از چابهار

ثبتنام نهضت ملی مسکن از ۲۸ مهر آغاز شد و به مدت یک ماه و تا ۲۸ آبان ماه ادامه دارد. نزدیک به یک ماه از آغاز ثبتنام مسکن حمایتی میگذرد اما ساکنان برخی استانهای کشور میگویند که در سامانه طرح جهش تولید مسکن، امکان ثبتنام برای برخی استانها وجود ندارد. خواهشمند است در اجرای ماده ۴۲ آییننامه نحوه بررسی و تصویب طرحهای توسعه و عمران، دستور فرمائید اسناد مربوطه با اعمال اصلاحات مطابق مصوبه حداکثر ظرف مدت ۲ ماه جهت ابلاغ به مراجع ذیربط به دبیرخانه شورای عالی ارسال شود. ۱۳ـ پهنهبندی تراکم ساختمانی و ضوابط ساخت و ساز شهری با رعایت ملاحظات زیر مورد بازنگری قرارگرفته و پس از تأیید نمایندگان وزارت کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دبیرخانه شورای عالی شهرسازی و معماری در اسناد ابلاغی لحاظ شود. براساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی متقاضیانی که در این مدت ثبتنام کردهاند اما شهرهای دیگری را انتخاب کردهاند، میتوانند ثبتنام قبلی خود را در سامانه لغو و انصراف بدهند و دوباره با انتخاب درست شهر جدید، ثبتنام کنند.