برای تجربه ی سفری ارزان و با کیفیت به سرزمین همیشه بهار پیشنهاد ما به شما تورهای لحظه آخری می باشد که با پرداخت هزینه ای کمتر می توانید به آن شهر سفر کنید. یعنی ما که چهار فصلمان بهار، تابستان، پاییز، زمستان است آنها چهار فصلشان این است: بهار، بهار، بهار، بهار و کیست که نخواهد تمام سالش بهار باشد، نو شدن باشد، شروع باشد. از تمامی همکاران و مخاطبین محترم استدعا داریم نظرات و پیشنهادات سازنده خود را جهت بهبود و هرچه بهتر شدن سایت از طریق پیامک ۳۰۰۰۵۰۱۵ برای ما ارسال نمایند. برای اطلاع از قیمت تور چابهار و مقایسه شرایط تورهای مختلف این شهر به بخش تور مراجعه کنید. بازارچه مرزی ریمدان که در بخش «دشتیاری» شهرستان چابهار واقع شده است، در سال ۱۳۸۷ شروع به کار کرده است. شهرستان چابهار در منتهى الیه جنوب شرقی ایران در کنار آبهاى گرم عمان ، در۶۰ درجه و ۳۷دقیقه طول شرقى و ۲۵ درجه و ۱۷ دقیقه عرض شمالى واقع شده است. چابهار شرقی ترین نقطه ایران است که فاصله ی کمی با کشور های پاکستان، افغانستان و هندوستان دارد.

خرید مستقیم از چابهار

در این منطقه آزاد که یکی از مهمترین نقاط کریدور شمالی و جنوبی و شرقی و غربی جهان است، سرمایهگذاریهای زیادی انجام شده که از میان آنها میتوان به ساخت اسکله، افزایش گنجایش کشتیهای اقیانوسپیما، ساخت راهآهن به سمت کشورهای آسیای میانه و احداث فرودگاه بینالمللی اشاره کرد. ابتدا مراکز خرید چابهار را بهصورت فهرستوار بیان میکنیم و در ادامه مهمترین مراکز خرید را بهصورت مختصر معرفی میکنیم. شامل ۶ مجتمع اصلی می باشد که یک به یک برای شما معرفی خواهند شد. بهترین هواپیمای مسافرتی، بهترین هتل های چابهار، بهترین تور لیدر تحصیلکرده و دیگر امکانات و خدمات رفاهی که مختص مسافران فارا گشت است در اختیارتان قرار می دهیم و یک مسافرت به یاد ماندنی را برای شما خلق می کنیم. قلعه باتل در دبستان پلان روستای گتیگ بر روی تپه خاکی قرار دارد. طبق آمار سال ۹۵ این شهر حدود ۱۰۶ هزار نفر جمعیت دارد. جمعیت این شهر در سال ۲۰۱۶ حدود ۱۰۶۰۰۰ نفر بوده است. گروه استانها – مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴۰۰ نفر در پروژههای عمرانی بندری چابهار مشغول کارند که عمدتاً از بومیان منطقه هستند.

منطقه آزاد چابهار

چابهار یکی از شهر های جنوبی استان سیستان و بلوچستان می باشد که در کرانه دریای عمان و اقیانوس هند قرار گرفته است. ریمدان در ۱۲۰ کیلومتری شرق شهر چابهار در استان سیستان و بلوچستان واقع شده و دارای مرز رسمی با کشور پاکستان است. این دهکده بی نظیر دارای جاذبههای جالبی است و یکی از آن ها غارهای سه گانه در دامنه کوه شهبازبند است. همچنین این منطقه اکنون دارای دو اسکله بزرگ شهید کلانتری و شهید بهشتی با ظرفیت ۷۰ هزار تن است. بهترین قهوه ها، چای های ایرانی و خارجی و طعم دهنده های اصل با طعمی واقعی برای رستوران ها و کافی شاپ هایی که می خواهند مشتریان خود را شگفت زده کنند در این بازار بزرگ و مجتمع های تجاری لوکس موجود است. نزدیک بودن این منطقه به پاکستان، افغانستان و هند یکی از مزایای بزرگ آن می باشد. در کل میتوان گفت که این منطقه آزاد مزایای زیادی دارد که از میان آنها میتوان به متصل بودن به سرزمین اصلی ایران و عدم نیاز به پرداخت هزینههای سنگین بارگیری و تخلیه کشتیها که مشکل اصلی مناطق آزاد کیش و قشم است، دوری از منطقه پرتنش خلیج فارس و ارتباط مستقیم با اقیانوس هند، برخورداری از مراکز آموزش عالی، برخورداری از انواع تسهیلات و مزایا برای سرمایهگذاری و برخورداری از جاذبههای طبیعی زیبا و منحصربهفرد اشاره کرد.

خرید از منطقه آزاد چابهار

 Data has been generat᠎ed ​wi​th t​he he᠎lp of GSA᠎ C​ontent Gener​at​or D emover​si on.

گروه البخاری نیز به دلایل مختلف از جمله نامناسب بودن زمین در نظر گرفته شده برای پروژه ها از این امر انصراف داد. این مرکز خرید که از ساعت ۹ الی ۲۳ باز است، مکانی مناسب برای خرید لوازم خانگی، صندل و تلفنهمراه محسوب میشود. مرکز خرید صالحیار دومین مرکز خرید چابهار بوده که از ساعت ۹ الی ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان است و در آن کالاهای مختلفی از جمله پتو، محصولات آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی به چشم میخورد. مجتمع تجاری سینا هم یکی از مراکز خرید مهم چابهار بوده که در خیابان امام بعد از ساختمان شهرداری واقع شده است. چای، شکلات، لباس و لوازم خانگی از دیگر کالاهایی است که در این مجتمع فروخته میشوند. در کنار این مرکز خرید، لوازم خانگی دست دوم نیز عرضه می شود. با این حال در اینجا باری دیگر نیز اشاره ای مختصر به آن خواهیم داشت. عملیات اجرایی بندر شهید کلانتری که یکی از دو بندر مهم چابهار می باشد، از سال ۶۲ بطور جدی آغاز و با تکمیل ۴ پست اسکله فلزی در سال ۶۲ عملاً به بهره برداری رسید و بندر شهید بهشتی نیز به عنوان دومین بندر مهم چابهار در سال ۶۱ با توجه به شرایط خاص حاکم بر خلیج فارس (جنگ تحمیلی عراق بر علیه ایران) و با تاکید دولت بر لزوم داشتن بندر در خارج از تنگه هرمز و خلیج فارس احداث گردید.