دکوراسیون و منظرهی ویژهی این رستوران حسابی از شما دلبری خواهد کرد! رستوران بام چابهار همان جایی است که میتوانید از غذای خود با منظرهی ویژهی شهر چابهار و دریا لذت ببرید. لذا پس از ورود به فرودگاه به سوی هتل محل اقامتمان در چابهار میرویم که با توجه به انتخاب شما میتواند هتل لیپار چابهار، هتل لاله چابهار و یا هتل فردوس چابهار باشد، مسیر چهل دقیقهای فرودگاه به منطقه آزاد و شهر چابهار از کنار خلیج کنارک عبور میکند و در اطرافمان حال و هوای ساحل و پهنه عظیم آبی را میبینیم. استفاده از سایتهای معتبر برای رزرو محل اقامت در چابهار به شما این امکان را میدهد که علاوه بر اطمینان یافتن از امنیت آن مکان، از نظرات کاربران درباره آن مکان نیز بهرهمند شوید و انتخاب مطمئنتر و آگاهانهتری داشته باشید. و اما برویم سراغ یک رستوران محلی دیگر با غذاهای بسیار بسیار تندی که شما را یاد غذاهای هندی میاندازد.

بازار برکت چابهار

به همین دلیل عدهای چابهار را تغییر یافتهی “چه بار” (یعنی همان چه باری دارید) میدانند. اگر می خواهید با هواپیما به تور چابهار سفر کنید باید بدانید که این شهر، فرودگاهی ندارد و مجبورید از نزدیک ترین فرودگاه به این شهر یعنی فرودگاه بین المللی کنارک استفاده کنید. شما همچنین می توانید از خدمات اجاره خودرو در تور چابهار نیز کمک بگیرید. ممکن است انتخاب غذاهایی که حتی اسمشان را نشنیدهاید کمی سخت باشد اما نگران نباشید، چرا که منوی تصویری رستوران بلوچ کار شما را حسابی راحت میکند. تنوع هتل برای رزرو تور، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید خدمات و هزینه های مربوط به هتل را با یکدیگر مقایسه نموده و بهترین گزینه برای خود را انتخاب کنید. البته فقط دکور و نورپردازی این رستوران نیست که آن را جذاب کرده بلکه قرار گرفتن آن در نزدیکی ساحل بریس و منظرهای از دریای آبی عمان صرف غذای شما را دلچسبتر میکند. عمق دریا در این ساحل تنها یک متر و نیم است و به دلیل شیب ملایم ساحل این عمق کم تا مسافت زیادی امتداد دارد. ساحل شب تاب چابهار یکی دیگر از مکان های دیدنی چابهار که با قدم گذاشتن در ساحل در فصل های پاییز و زمستان آن پدیده مواجه خواهید شد. Da ta h as be᠎en c​re at​ed  with G᠎SA​ C onte​nt​ G en​erat or DE​MO!

مجتمع تیس چابهار

«سیستان و بلوچستان با کمبود تخت بیمارستانی مواجه است». بهترین سوغات چابهار و خرید سوغاتی های چابهار با قیمت خوب در بازار زیبای شهر چابهار در استان سیستان و بلوچستان و خرید آنلاین سوغات چابهار چابهار یکی از محبوب… حتما شما هم با شنیدن نام چابهار، غذاهای دریاییاش را به خاطر میآورید؛ اما آیا از تنوع غذاهای سیستان و بلوچستان چیزی میدانید؟ رستوران بام صدف: این رستوران در بام مجتمع تجاری صدف قرار گرفته و به شما فرصت میدهد که پس از یک خرید عالی در این مجموعه به استراحت، تماشای شهر و خوردن غذاهای محلی باکیفیت بپردازید. در خرید از مراکز چابهار یکی دیگر از مراکز خرید معتبر چابهار مجتمع تجاری سینا است. هنوز هم در مرکز خرید فردوس چابهار همه نوع محصولات رفاهی و مورد نیاز وجود دارد. چیزی تحت عنوان مالیات یا سرویس هم به فاکتورتان اضافه نمیشود. آب و هوای چابهار در ۴ فصل سال معتدل بوده و به شهری که هر چهار فصل آن مانند بهار است یا چهار بهار تشبیه می کنند. زمانی سیستان جزو متعلقات دولت ساسانی بهشمار میآمد که به دست اردشیر بابکان فتح شد و در سال ۲۳ هجری قمری، مسلمانان عرب این سرزمین را فتح کردند. پس اگر طرفدار غذاهای تند و چرب هستید غذاهای این رستوران را با چاشنی ادویههای هندی و پاکستانی از دست ندهید.

بخاطر آب و هوای بهاری که بر این شهر ساکن است، اغلب مردم چابهار را مخفف “چهابهار” میدانند. اما اگر به دنبال سفر در اوقات خلوت شهر هستید زمان مناسب برای شما از اوایل اردیبهشت ماه تا اواخر تابستان می باشد زیرا در این ماه ها بندر چابهار دارای بیشترین میزان رطوبت و کمترین میزان گردشگر می باشد. البته لازم است خیالتان را راحت کنم که در طول این مسیر افرادی کار بلد همراهتان خواهند بود و در طول مسیر شما به جز لذت بردن نگرانی دیگری نخواهید داشت. از این فرودگاه میتوان به شهرهای مشهد، زاهدان، تهران، بندرعباس و قشم دسترسی داشت. اگر کلا عاشق سوغاتی خریدن از شهرهای مختلف هستید، مطلب سوغات شهرهای مختلف ایران به قلم زهرا علیدوست را حتما بخوانید. انگار که بخشی از سیاره مریخ را بریده و در این محل گذاشته باشند. برای برنامه ریزی اراضی توسعه منطقه این اراضی به ۸ پیکره تقسیم شد . این منطقه یکی از بهترین مناطق برای موج سواری است. حالا تصور کنید قرار است چند ساعت میان آنها قایق سواری و حسی جالب را تجربه کنید.