او با بیان اینکه با اجرای طرح نهضت ملی مسکن آمارها و رصد بازار حاکی از ایجاد ثبات قیمت مسکن و حتی ریزش قیمت مسکن در برخی از مناطق است، گفت: این بررسیها نشان میدهد که اجرای این اقدامات در خصوص ساخت و ساز مسکن ارزان قیمت موثر است. عدم استفاده از تسهیلات یارانهای دولتی در بخش مسکن و سبز بودن فرم «ج»، فقدان مالکیت خصوصی، متاهل یا سرپرست خانوار بودن و سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا چهار شرط اصلی خواهد بود. ۱۰ـ تداخل احتمالی حریم پیشنهادی شهر در بخش شرقی با مناطق چهارگانه محیط زیستی، به نفع محدوده مناطق چهارگانه رفع و مرز حریم در شرق بر مرز منطقه منطبق گردد. برای انجام یک سفر رایگان در چابهار، عبارت hi-cha را در بخش «کد تخفیف» اپلیکیشن اسنپ وارد کنید و از اولین سفرتان لذت ببرید. محمود زاده با بیان اینکه ما اصراری به ارائه آمار و یا اعداد اعلام شده نداریم، افزود: هدف دولت از اجرای این طرح آن است که زمین برای متقاضیان واجد شرایط فراهم کنیم. به گزارش اقتصادنیوز ، محمود محمود زاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی در گفتوگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه استقبال متقاضیان از ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن در مدت زمان اعلام شده بسیار خوب بوده است، گفت: امروز تعداد ثبت نام کنندگان مسکن به بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر رسیده که عدد بسیار خوبی است و این آمارها نشان دهنده استقبال بسیار خوب مردم بوده است.  This article has ᠎been done  wi th GSA Co ntent ​Generator DE᠎MO​!

خرید مستقیم از چابهار

محمود زاده بیان کرد: در حال حاضر همزمان با ثبت نام متقاضیان پالایش پروژهها هم شروع شده است و در بسیاری از استانها هم کلنگ زنی پروژهها زده شده است. معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژههای نهضت ملی مسکن هفته به هفته شروع میشود و به طور تقریبی در تمامی سفرهای استانی که در پایان هفته با حضور رئیس جمهور انجام میشود، ما شاهد کلنگ زنی پروژهها هستیم، گفت: با توجه به آنکه کمتر از یک ماه نیم از ابلاغ قانون جهش تولید مسکن میگذرد، اما در این مدت پروژهها شروع شده و این آمارها نشان دهنده آن است که تمامی زیرساختها برای اجرای این طرح در استانها فراهم شده و در این فرصت کم بسیاری از پروژهها شروع شده است. به گزارش ایسنا بنابر اعلام سفرزون ، برای دیدن جنوب و شهرهای مختلف آن، اولین جایی که پیشنهاد میدهید کجاست؟ به گزارش ایسنا، آن دسته از متقاضیان طرح جهش تولید و تامین مسکن که ساکن برخی کلانشهرها هستند این امکان را دارند که در شهرهایجدید ثبتنام کنند. «طرح ویژه ساماندهی یکپارچه سکونتگاههای شرق شهر چابهار» توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با همکاری و هماهنگی موثر شرکت بازآفرینی شهری تهیه گردیده و پس از تصویب در شورای برنامهریزی و توسعه استان، مبنای اقدامات بهسازی و ارتقای کیفیت محیطی قرار گیرد.

خرید از منطقه آزاد چابهار

در بازار ادویه فروش ها در بلوک بازار چابهار می توان انواع ادویه های تند و تیز هندی و زاهدانی را تهیه نمود. معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسای با بیان اینکه متقاضیان به هیچ عنوان فریب فروش امتیاز طرح مسکن ملی و یا نهضت ملی مسکن را نخورند، گفت: در حال حاضر سایت باز است و متقاضیان میتوانند اقدام به ثبت نام کنند؛ بنابراین خریدوفروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن را نخورند. او با بیان اینکه امکان ثبت نام برای افراد مجرد هم فراهم شده است، گفت: در این مصوبه ۵ گروه از مجردها امکان ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن را دارند که شامل خانمهای مجرد با سن بالای ۳۵ سال، معلولان جسمی و حرکتی، آقایان مجرد بالای ۴۵ سال، نخبگان علمی و افرادی که دارای بیماری خاص هستند میتوانند در این طرح ثبت نام کنند. معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در این مرحله از ثبت نام حدود ۵۲۰ شهر برای ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن جانمایی شده است، گفت: به مرور با توجه به تامین زمین در شهرهای مختلف امکان ثبت نام فراهم میشود و با توجه به آمارهای اعلام شده در همین ۵۲۰ شهر حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ثبت نام کرده اند که به نظر میرسد تا ۲۸ آبان ماه که آخرین مهلت ثبت نام در این طرح است تعداد ثبت نام کنندگان به ۲ میلیون نفر برسد.

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی متقاضیان طرح جهش تولید مسکن که ساکن کلانشهرها هستند صرفا امکان ثبت نام در شهرهای جدید را دارند و اگر شهر دیگری را انتخاب کردهاند میتوانند آن را اصلاح کنند؛ البته ساکنان شهر تهران علاوه بر شهرهای جدید پرند، هشتگرد و ایوانکی امکان ثبت نام در رباط کریم و پاکدشت را هم دارند. معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیهای از امکان ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در ۲۸ شهر جدید در ۱۱ استان خبر داد و تاکید کرد: ثبت نام متقاضیان مسکن در ۱۱ کلانشهر در شهرهای جدید انجام میشود. او یادآور شد: در حقیقت ما خوشحال میشویم کسی در ایران مشکل مسکن نداشته باشد و امیدوار هستیم تعداد متقاضیان در ایران که مشکل مسکن دارند، روز به روز کاهش یابد، اما در حال حاضر با توجه به تعداد اراضی امیدوار هستیم هرچه زودتر مشکل مسکن در کشور برطرف شود.