این مرکز خرید در نزدیکی هتل لیپار یکی از بزرگترین و زیباترین هتلهای منطقه آزاد چابهار قرار دارد. منطقه آزاد چابهار در شرق خلیج زیبای چابهار و اسکله های تجاری و صیادی متعدد در نوار ساحلی چابهار – گواتر، سواحل ماسه ای، پدیده موج فشان دریا بزرگ، جنگل حرا، ساحل صخره ای، کوههای مریخی، درخت انجیر معابد، تمساح پوزه کوتاه (گاندو)، گل فِشان، ساحل شنی، زیستگاه لاک پشت دریایی، پرندگان مهاجر، دلفین های زیبا، فرش خزه ها، لیپار و دشتار و بسیاری جاذبه های طبیعی گوشه ای از زیبایی های طبیعی مقصد مهم گردشگری چابهار و کنارک محسوب می شوند. گزارشهای متعدد حاکی از این هستند که حسابهای متمرکز بر موضوع ارزهای دیجیتالی در پلتفرمهای شبکههای اجتماعی چین نظیر ریبو بسته شدهاند. از سوی دیگر لیو هی، معاون نخستوزیر چین بر این نکته تاکید داشته است که با وجود آنکه «مشکلاتی موردی» در بازار مسکن وجود دارد، خطرات بهطور عمده تحت کنترل هستند. وجود دارد.» ماگنوس گفت: «بهنظر من بازار املاک چین اکنون به نقطه اوج بحران رسیده است.» به عقیده وی پس از دستکم دو دهه توسعه در بخش املاک و مستغلات چین که بر اثر اشتیاق دولت به رونق این بخش ایجاد شد، ممکن است پکن دیگر اینبار تمایلی به آن نداشته باشد یا قادر به ادامه روند پیشین نباشد. ​This ᠎data h᠎as been done  by GSA Conte nt Gen erator D emov​ersion!

این مسیرهای جدید به افراد علاقهمند به سرمایهگذاری در ارزهای دیجیتالی در چین امکان داده یوآن را با دلار یا بیتکوین معاوضه کنند و سپس ارز دیجیتالی را به کارگزاریهای دیجیتالی نظیر بایننس منتقل کنند. خبر خوب این است که مهاجرت عظیم ماینرهای بیتکوین تاثیر بزرگی بر استحکام شبکه این ارز دیجیتالی ندارد. مردم محلی بر این باورند که سطح نزدیک خطالراس این رشته کوه محل نگهداری فیلهای شاه بوده و فیل بانان در آن جا فیل تربیت میکردهاند. اگر سوالی در زمینه بازار کار رشته زبان چینی ذهنتان را به خود مشغول کرده است، می توانید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس بگیرید. یک مقاله تحقیقی نوشته کنت روگوف، استاد مشهور رشته اقتصاد دانشگاه هاروارد و یوآنچن یانگ، اقتصاددان صندوق بینالمللی پول که در ماه آگوست ۲۰۲۰ منتشر شده بود، برآورد کرده بود که بخش املاک و مستغلات حدود ۲۹ درصد تولید ناخالص داخلی چین را تشکیل میدهد. این شامل سرمایهگذاری و خدمات بخش مسکن، از جمله مدیریت، اجاره و خرید است، البته در کنار مواردی مربوط به مسکن همچون کالاها و کالاهای بادوام مصرفی. دوشنبه هفته گذشته نهاد سیاستگذار مالی این کشور به بانکهای بزرگ و شرکتهای ارائهکننده خدمات پرداخت از جمله شرکت «علی پی» اعلام کرد آنها نباید تراکنشهای وابسته به ارزهای دیجیتالی را پشتیبانی کنند. Th​is po​st w​as c reat᠎ed by GSA Content G​en er ator D emoversi​on.

این شرکت ساختمانی از ماه سپتامبر نگرانیها در مورد تسری بحران بدهیها به سایر بخشها را افزایش داد. فدرال رزرو در گزارش ۶ ماهه خود در مورد ثبات مالی بهطور خاص به بحران اورگرند اشاره کرده است. روزنامه «هندو» روز سهشنبه ۲۴ تیرماه از قول منابع رسمی هند که نامی از آنها نبرده است، گزارش داد که چهار سال پس از امضای قرارداد توسعه خط آهن چابهار- زاهدان، مقامات ایران هند را به دلیل دیرکرد در توسعه آن از این پروژه کنار گذاشتهاند. بنا به گزارش شبکه خبری ایبیسی نیوز از سال ۲۰۱۳ مقرراتی برای محدود کردن تمامی فعالیتهای وابسته به ارزهای دیجیتالی در چین وجود داشته، اما در ماه مه یعنی ماه گذشته میلادی حزب کمونیست چین به همه خاطرنشان کرد که در مبارزه با این ارزها بهویژه بیتکوین کاملا جدی است و جلسه روز دوشنبه گذشته تاکید مجدد بر این جدیت بود. برای مثال بانک کشاورزی چین همان روز اعلام کرد روندی مناسب برای شناسایی تراکنشهای وابسته به ارزهای دیجیتالی را شروع میکند.

یکی از تحلیلگران ارزهای دیجیتالی در چین سرکوب موضوع ارزهای دیجیتالی در شبکههای اجتماعی را روز قضاوت برای پیشگامان این ارزها در چین توصیف کرده است. چابهار مهم است؛ نه فقط چون یکی از پررونقترین مناطق آزاد ایران به حساب میآید، نه فقط چون تنها بندر اقیانوسی کشور است؛ نه فقط چون یکی از بهترین مناظر دنیا را دارد… اگرچه در بیانیههای بانکمرکزی اشارهای به این موضوع نشده، اما به احتمال زیاد رتبه اعتباری اجتماعی فردی که ثابت شود در این حوزه فعالیت میکند برای همیشه در سیستم کشور پایین آورده میشود، یعنی نام فرد در فهرست سیاه قرار میگیرد و دسترسی او به هر چیز از پرواز با هواپیما گرفته تا اینترنت پر سرعت محدود خواهد شد. تدابیر تنبیهی صرفا به تعلیق حساب بانکی فرد متخلف محدود نیست. احسان بهمنی رئیس پلیس فتا هرمزگان از کشف پرونده با موضوع برداشت غیر مجاز از حساب خبر داد و گفت: متهم در قبال خرید اکانت یا شارژ بازیهای رایانهای اقدام به تخلیه کارت بانکی مادرش کرده بود.