مردم چابهار برای مراسمی مثل جشنهای عروسی هم آداب و رسوم خاص خود را دارند و این مراسم را در طی چند روز برگزار میکنند. این بازار به بازار بزرگ چین مشهور است و ۱۸۲۰۰۰ متر مربع در ۶ طبقه است و ۱.۵ برابر از بازار بزرگ آمریکا بزرگ تر است. به گزارش فایننشالتایمز، در سال ۲۰۱۷ حجم تسهیلات بد شبکه بانکی چین حدود ۷ تریلیون دلار برآورد شده بود. این اخبار تازه در حالی است که همزمان با شروع ثبت نام در طرح نهضت ملی که نوید ساخت و عرضه ۴ میلیون واحد مسکونی را تا ۱۴۰۴ میدهد، بازار مسکن آرام گرفته و رشد قیمتها در نیمه دوم سال متوقف شده است. از معتبر ترین برندها تا ارزانترین کالاها یافت می شود. طولانی ترین پله برقی ها مربوط به این مجتمع است و بزرگ ترین مغازه های لوازم آرایشی را دارد. این بازار بالغ بر ۲۱۳ پله برقی و هزاران مغازه و رستوران دارد و اندازه دو زمین فوتبال می باشد. در این مرکز موزه و همچنین یکی از شعب سوپر مارکت معروف اوله قرار دارد. در یکی از طبقات آن ۹ برند معتبر جهانی انواع لوازم خانگی را می فروشند. ᠎This con tent has be​en  done  wi th G SA  Cont en t  Generator DEMO .

یکی از خیابان های زیبای شهر گوانجو چین خیابان بیجینگلو است که طراحی، معماری و بافت سنتی خاصی دارد و در آن کالاهایی مانند انواع البسه چینی یا پوشاک مارک دار با برند های معتبر جهانی، کیف و کفش، بدلیجات، لوازم آرایشی، ورزشی و .. به فروش می رسد. در شهر شانگهای چین مرکز خرید گرند گت اوی قرار دارد که مساحت آن ۱۳۰۰۰۰ متر مربع است . بنابراین در این مقاله از کایت با ما همراه باشید تا شما را برای خرید جنسهای معرکهای که میتوانید از چابهار بخرید، راهنمایی کنیم. اما حتما کلی فضای بکر و جذاب دیگر هست که در این مقاله مجال پرداختن به انها نیست، اگر جاهای دیگری هم هستند که شما در چابهار تجربه کردهاید و یا درباره آنها شنیدهاید، با من در کامنتها در میان بگذارید، تا به مرور این مقاله را کاملتر کنم. در این مرکز فروشگاه های بین المللی ، سوپر مارکت بزرگ لوتوس، رستوران های متعدد و پردیس های سینمایی وجود دارد.

مناسبی برای شما خواهد بود.

ابریشم از جمله اقلام با ارزشی است که به علاقه مندان در این فروشگاه ارائه می شود. این بندر در کرانههای دریای عمان قرار دارد. در این خیابان رستوران ها و اغذیه فروشی های زیادی نیز وجود دارد. در مراکز خرید در این خیابان محصولات الکتریکی، پوشاک زنانه، مردانه و بچگانه، و لوازم آرایشی و ورزشی، کیف و کفش به فروش می رسد. در طبقات اول و دوم این مرکز کیف و کفش و چمدان، طبقه سوم، لباس بچگانه، رومیزی و فرش، طبقه چهارم، انواع اسباب بازی، لوازم زینتی منزل، زیور آلات و لوازم آرایشی، در طبقه پنجم، کریستال و مروارید فروخته می شود. اگر عاشق برندهای بین المللی هستید، حتما به این بازار خرید سر بزنید. اگر علاقهمند به خرید طلا در چابهار هستید، مجتمع تجاری طلا چابهار گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. بازمانده قلعه پرتغالی های بندر تیس، بر فراز یک بلندی قرار گرفته و چشماندازی زیبا از خلیج چابهار را به شما میدهد. ساخت سالانه یک میلیون مسکن یا ساخت چهار میلیون مسکن در چهار سال اگرچه در پایان چهارسال نتیجه یکسانی خواهد داشت، اما در پایان سال اول ماجرا میتواند متفاوت باشد و به همین دلیل هم دولت کنونی حالا تاکید بر وعده ساخت چهار ساله دارد و میگوید ممکن است سال اول یک میلیون مسکن ساخته نشود.

علاوهبر این این ماجرا منتقدان دیگری هم دارد و افرادی به بیکاری مهندسان و شرکتهای مهندسی ایران آنهم در دوران بحران کرونا اشاره میکنند. را تهیه نمایند. در این خیابان رستوران ها و اغذیه فروشی های بزرگ و کوچک دارای انواع مواد خوراکی وجود دارد. مرکز خرید شماره یک گوانجو این مرکز است که معماری منحصر به فرد و جذابی دارد و دارای ۴ ورودی ، ۹۲ آسانسور و ۱۱۰۰۰ دستگاه تصفیه هوا است. سفالهایی که از این تپه به دست آمده دارای سبک و نقشهای پیش از تاریخ است و اگر این مسئله ثابت شود، نشانه وجود فرهنگ صیادی در هزاره سوم پیش از میلاد در این منطقه خواهد بود. پاکستان و هند از جمله کشورهایی به شمار میآیند که ارتباط خوبی با ایران دارند و تبادلات اقتصادی بین منطقه آزاد اقصادی چابهار و این کشورها انجام میشود. است. در این مرکز کالاها و اجناس مورد نیاز اعضای خانواده از قبیل انواع البسه، کیف و کفش، کالای خواب، لوازم زینتی و وسایل خانه، لوازم ورزشی و زیور آلات و .